Kaip išsirinkti tinkamą kiliminę dangą vaikų kambaryje?

Vaikai yra labai žaismingi – jei jūsų namuose yra mažų vaikų, jūsų grindims teks daug trinties, išsiliejusio skysčių, dėmių, purvo. Jei jums rūpi tik ilgaamžiškumas, tai geriausia yra padengti vaikų miegamuosius ir žaidimų kambarius laminuotomis grindimis, kurias galėsite periodiškai šluostyti. Tačiau jeigu jums rūpi išvaizda bei patogumas, tai kiliminė danga yra geras pasirinkimas. Taigi, kaip surasti norimą kilimo patvarumą, atsparumą dėmėms, kartu su gražia išvaizda bei teikiamu jaukumo jausmu.

Apsvarstykite apsauginiu sluoksniu padengtą kilimo variantą

Daugelis kilimų valymo kompanijų siūlo baigiant valyti padengti jūsų kilimus dėmėms atspariomis cheminėmis medžiagomis, tačiau jūs galite nusipirkti ir kilimų, kurie jau gamykloje yra padengiami apsauginiu sluoksniu. Tokiu būdu jūs gausite didesnę apsaugą, nes gamykloje yra padengiama kiekviena kilimo dalelė. Šis papildomas sluoksnis neleis skysčiams ir dėmėms nuolat įsiskverbti į kilimą, o tai puikiai tinka vaikų kambariams, vaikų darželiams ar šeimos kambariams.

Ieškokite žymėms atsparaus kilimo

Renkantis kilimą didelio judėjimo zonoje, pavyzdžiui, vaikų kambaryje ar žaidimų kambaryje, jūsų pasirinkta kilimo tekstūra turės didelę įtaką. Berbero kilimas turi prabangią išvaizdą, ir kartu jis yra pakankamai patvarus. Berbero kilimai yra pagamintas iš trumpų, tvirtų pluošto kilpų. Jie puikiai tinka patalpoms, kuriose yra didelis judėjimas. Ši tvirta tekstūra neleis mažyliams apvristi, o dėl patvarumo nereikės jaudintis net ir vaikams bėgiojant po kambarį su batais.

Neutralios spalvos

Šviesios spalvos ir tamsios spalvos parodys daugiau dėmių ir nešvarumų – vietoje to rinkitės neutralia spalvą arba tamsų kremo atspalvį. Tai padės užmaskuoti daugybę smulkesnių dėmių. Vidutinio tono spalvos, tokios kaip ruda ir įdegio spalva, taip pat puikiai dera su praktiškai bet kokia spalva, o tai reiškia, kad jūs galite lengvai rasti patvarų kilimą vaiko kambariui ar žaidimų kilimėlį, kuris derės prie likusio kambario ir apsaugos kilimą nuo susidėvėjimo.

Venkite aksomo ir pliušinės tekstūros

Šie stiliai gali sukurti geriausią jausmą mažoms basoms kojytėms, tačiau jie per daug sugeria ir sulaiko skysčių dėmes, dulkes ir nešvarumus. Juos yra sunkiau išvalyti ir sunkiau išsiurbti, todėl šie stiliai labiau tinka kitiems kambariams, tokiems kaip jūsų miegamasis ar svečių kambarys.