Pigūs lėktuvų bilietai į Turkiją

Manote, kad į Turkiją galima keliauti tik tam, kad ištisai gulėtum pliaže ir grįžtum namo keliais tonais rudesne oda? Siūlome pagalvoti dar kartą. Turkija didelė šalis, ir čia yra tikrai daugiau ką nuveikti negu vien nuobodžiai ilsėtis. Pradedant tradicinio turkų maisto ragavimu, baigiant ekskursijomis po senuosius muziejus ir šventyklas, Turkija stebina gausumu pramogų. O dar geriau jeigu tyčia ar netyčia užklystama į ne populiarius ir net gi keistus šalies kampelius. Jeigu turite atostogoms lėktuvų bilietus į Turkiją, siūlome įdomiausias vietas apsilankyti šioje šalyje:

  • Pamukkale. Nors Turkijoje karščiau nei bet kur kitur aplinkui, viena vieta šalyje primena snieguotus kalnus. Tačiau tai toli gražu ne snieguoti kalnai, o mineralinių akmenų šlaitas. Tai nuo senų laikų susiformavę balti mineralų šlaitai, kurių slenksčiais teka šaltinių srovės.
  • Namrut Dag. Tai senovinė vietovė, kurioje išlikę iš akmens tašytos skulptūros. Ši vieta atliko kapinių funkciją. Čia stovi įvairių graikų ir armėnų dievų galvos bei statulos.
  • Aratat kalnas. Tai žinomas Turkijos kalnas, esantis apie 5 tūkst. metrų aukščio. Pagal legendą, tai buvo kalnas, kuriame Nojaus laivas apsistojo pasibaigus potvyniui.
  • Trojos arklys. Dauguma galvoja, kad Troja , aprašyta Homero poemoje, yra išgalvota. Tačiau tai ne tiesa. Turkijos teritorijoje yra buvusi Trojos miesto vieta, kurioje šiandien galima pamatyti Trojos arklį.
  • Cappadocia urvų nameliai. Goreme mieste yra kalnas su susiformavusiomis uolėtomis kalvomis, primenančiomis pasaką. O šiose kalvose yra net gi įsikūrę žmonės mažuose taip pat pasakoms nenusileidžiančiuose namukuose.
  • Sumela vienuolynas. Prieš pusantro tūkstančio metų pastatytas vienuolynas kalnuose šiandien primena apleistą pabaisos pilį. Tačiau šiame pastate be baimės šiandien lankosi Turkijos turistai, ir ilgam nepamiršta nuostabių vienuolyno vaizdų.

Domina lėktuvų bilietai į Stambulą, Turkiją? Keliaukite ir pamatykite nuostabiąją Turkiją dar šį pavasarį ar vasarą.