Lėktuvų bilietai į Angliją

Anglija yra šalis, kuri jau atrasta Julijaus Cezario vis sparčiau augo ir klestėjo. Kol Lietuva dar tik žengė iš pagonybės į krikščionybę, čia jau egzistavo Oksfordas ir klestėjo kultūra, menai, politika ir t.t. Tad nenuostabu, kad per visus savo egzistavimo šimtmečius Anglija į pasaulį išleido daugybę garsių ir pasižymėjusių asmenybių. Šiandien įvardintume ir rastume šimtus aktorių, muzikantų, menininkų, politikų ir mokslininkų, kurie gimė, augo ir savo didžius darbus pradėjo Anglijoje.
Čia pateiksime sąrašą garsių anglų kilmės asmenybių, kad jūsų skrydis į Angliją būtų dar smagesnis, žinant, jog aplankysite savo mėgstamo aktoriaus ar muzikanto tėvynę.

  • Vilijamas Šekspyras. Kiekvienas mokykloje skaitėme ir analizavome „Hamletą“. O Šekspyras anglams yra lyg lietuviams Donelaitis – brangus ir svarbus.
  • Izaokas Niutonas. Ši asmenybė visiems žinoma kaip garsus išradėjas, kuris pagrindė gravitacijos dėsnius ir patiesė svarbų pamatą tolimesniems fizikos tyrinėjimams.
  •  Čarlzas Darvinas. Dar vienas išradėjas, kuris pateikė daug svarių įrodymų, susijusių su žmonijos kilme.
  •  Čarlis Čaplinas. Tai ikoniškasis tyliojo kino aktorius, kuris, nors ir filmuodavosi Holivude, iš tiesų yra britas.
  • Mikas Džegeris. Ši persona – garsiųjų The Rolling Stones grupės vokalistas ir lyderis. Jaunystėje mūsų mamos tiesiog alpdavo dėl šio atlikėjo.
  • The Beatles. Bitlai – dar vieni dievai, dėl kurių ėjo iš proto visas pasaulis. Dar ir šiandien jų eros žymės liko Liverpulio mieste, kurį būtinai aplanko kiekvienas bitlų fanas.
  • JK Rowling. Šią rašytoją žinome kaip Hario Poterio autorę. Mažytė rašytojos fantazija beveik akimirksniu tapo viso pasaulio vaikų ir net suaugusiųjų traukos objektu ir neišpildoma svajone – tapti panašiu į Harį burtininku.

Sudomino pigūs skrydžiai į Londoną, Angliją? Nepraleiskite progos pamatyti šią didingą šalį dar šį pavasarį. Nuostabus, gaivus oras, žaliuojanti gamta bei puiki nuotaika bus garantuota! Visgi nusprendėte keliauti vasarą? Kelionė į Angliją vasaros metu jus tikrai nustebins.