EuropaNaujausieji laikai

Didingos Europos sostinės, kurias verta aplankyti

Dažnas lietuvis renkasi pirmiausia apkeliauti Europą, o tik tada vyksta į tolimesnes keliones. Vieni skrenda tiesiogiai į pasirinktas šalis, kiti renkasi automobiliu apvažiuoti kuo daugiau pakeliui esančių valstybių. Kiekvienas renkasi sau patogius keliavimo būdus, tačiau visi trokšta aplankyti įspūdingas, senovės dvasia dvelkiančias Europos sostines.
Viena
Architektūros, prabangos gerbėjams tiesiog būtina aplankyti Austrijos sostinę – didžiausią šalies miestą – Vieną. Rekomenduojama aplankyti: Šv. Stefano katedrą, Šenbruno rūkus, Belvederio rūmus. Ypatingo dėmesio šiame mieste sulaukia ne tik įspūdingi pastatai, bet ir sodai, parkai. Taip pat patariama aplankyti teatrus bei muziejus šiame mieste.
Praha
Romantiška, Paryžiui prilyginama, Čekijos sostinė, didžiausias šalies miestas, perpildytas bokštų bei tiltų. Nuo 1992 metų Praha įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Šis miestas glaudžia gausybę gotikos bei baroko stiliaus pastatų, o centras sudarytas iš buvusių penkių skirtingų miestų.
Lisabona
Antroji pagal senumą Europos sostinė (po Atėnų) žavi ne tik sena architektūra, romantiškomis viduramžius menančiomis gatvėmis, bet ir šiuolaikine kultūra. Miestas pulsuoja Atradimų epochos dvasia, o gotikinio stiliaus katedros patraukia kiekvieno turisto akį. Trokštantys dar daugiau architektūrinių stebuklų, lanko netoliese esantį Sintra miestą, kuriame įsikūrę karališkieji rūmai.
Madridas
Karališki rūmai, masyvūs pastatai bei paminklai, didingi bulvarai bei erdvūs, išpuoselėti parkai – tai  geriausiai apibūdina Ispanijos sostinę Madridą. Ne tik didybės jausmas užplūsta lankantis šiame mieste. Čia taip pat atsipalaiduojama, nes miestas užpildytas daugybe žaliųjų erdvių, visų didžiausia – Parque del Retiro parkas. Taip pat, miesto lankytojus labai traukia pasaulinio garsumo meno kūrinių muziejus del Prado.
Ieškantiems pigių skrydžių į populiariausias Europos sostines rekomenduojame aplankyti www.lektuvubilietaiilondona.lt, www.pigusskrydziaiimadrida.lt, www.pigusskrydziaiimaskva.lt, www.lektuvubilietaiinorvegija.lt, www.pigusskrydziaiiosla.lt, www.skrydziaiiparyziu.lt, www.pigusskrydziaiiportugalija.lt, www.skrydziaiipraha.lt, www.skrydziaiiprancuzija.lt, www.lektuvubilietaiiryga.lt, www.skrydziaiiroma.lt