Laisvas savaitgalis? Laikas kelionei!

Juk taip dažnai galvojame, ką nuveikti dar vieną laisvą savaitgalį. Svarstome, galbūt nueiti į renginį ar aplankyti draugus bei gimines, o gal tingiai namuose paskaityti knygą ir žiūrėti filmus… Laisvam savaitgaliui praskaidrinti pati geriausia išeitis – trumpa savaitgalio kelionė, nunešianti mintis apie darbus ir rūpesčius į neregėtus tolius.

Pigūs skrydžiai į Milaną, nuolat šmėžuojantys oro linijų tinklalapiuose, nesunkiai suvilioja savaitgalio turistus. Šis miestas – puikus trumpai kelionei. Pasivaikščioti pagrindinėmis gatvėmis, aplankyti keletą muziejų ir praleisti laiką apsipirkinėjant – ko daugiau reikia tobulam savaitgaliui.

Lėktuvų bilietai į Barseloną pastaruoju metu taip pat pinga. Dažnai sakoma, jog Barselona – visada geras pasirinkimas. Kalbant apie savaitgalio keliones tai – tikra tiesa. Ypač jei tas savaitgalis – vėlyvą pavasarį ar ankstyvą rudenį. Barselonos paplūdimiai jau bus pilnai pasiruošę turistiniam sezonui ir Katalonijos sostinė pradžiugins ne tik ryškiomis spalvomis, nuostabia architektūra, bet ir puikiu oru bei kepinančia saule.

Vienas iš paprasčiausių pasirinkimų – skrydžiai į Oslą. Jie – nebrangūs, trumpi ir suteiks galimybę pasigrožėti po puikiąją Norvegijos sostinę. Čia keliauti ypač smagu žiemos laikotarpiu, kai Lietuvoje trūksta sniego ir baigia išblėsti Kalėdinė nuotaika. Osle jos tikrai netruks, nes čia visa gruodžio mėnesį vyksta vienos nuostabiausių kalėdinių mugių Skandinavijoje.

Žinoma, ne paslaptis, jog pigiausi lėktuvų bilietai į Kopenhagą yra jau išbandyti daugelio. Pora dienų šiame pasakų mieste atneš itin daug džiaugsmo kiekvienam. Undinėlė, muziejai, senamiestis – Kopenhagoje iš tiesų yra ką pamatyti. Ji tiks tiek žiemą šurmuliuojant įspūdingai Kalėdų mugei, tiek vasarą, Danijos sostinės gatves nutvieskus skaisčiai saulei.

Užbaigti tinkamiausių miestų savaitgalio kelionei sąrašą vertėtų miestu, kurį pasiekti – itin paprasta. Vykdomi pigūs skrydžiai į Berlyną ar ne toks ir ilgas autobuso reisas leis greitai atsidurti Vokietijos sostinės centre. Sakoma, kad Berlynas yra pilkas miestas, tačiau taip gali pasirodyti tik tiems, kurie čia buvo niūrią dieną. Šis miestas – tikras Europos kultūros lopšys, taiga čia būtina nuvykti kiekvienam meno, kultūros gerbėjui, gerų koncertų lankytojui ir įdomių muziejų lankytojui!