Romantiškiausias miestas – Paryžius, lankytojų laukia visais laikais!

Koks miestas laikomas pačiu romantiškiausiu, madingiausiu, prabangiausiu, stebinančiu skaniausiu maistu, gardžiausiai kvepiančiais kvepalais? Žinoma, kad Paryžius. Tad visiems įsimylėjeliams ir, žinoma, tiems, kurie vertina grožį, gerą maistą, madą, estetiką, verta apsilankyti šiame stebuklų mieste. Turistų apklausos rodo, kad žmonės šį miestą laiko mėgstamiausiu ir tokiu į kurį norėtųsi grįžti dar ir dar kartą.

Atostogos Paryžiuje

Taigi, kuo Paryžius ypatingas?
Paryžiaus klimatas bene tobuliausias klimatas. Vasaros karštos, rudenys vėsesni, tačiau ne per šalti, nes šalčiausią metų mėnesį sausį vidutinė temperatūra siekia +6C ir retai kada nukrenta žemiau 0C.
Prisnigti čia taip pat gali, bet tik diena ar dviem, todėl sniegas čia niekada neatsibosta. Vasarą vidutinė oro temperatūra siekia +23C, tad atvykus vasarą neteks prakaituoti ir bandyti ištverti kankinančių karščio bangų, todėl ir „turistavimas“ bus daug malonesnis.

Ką Paryžiuje būtina pamatyti?
Eifelio bokštą, Triumfo arką, Mulen Ružą, Disneilendą, Notre Dame katedrą, Luvrą, D’orsay muziejų, Invalidų rūmus, Defanso rajoną, Van Gogo namą, Slaptąjį vynuogyną, Šv. Širdies baziliką, Eliziejaus laukus, Dievo motinos katedrą, Liuksemburgo rūmus, Pompidu centrą, Šamono kalvų parką, Tiuirli sodus, Blusų turgų, Pikaso muziejų ir daugelį kitų objektų, kurie taip pat verti dėmesio.

331052-i-love-travel-beautiful-paris

Norite skaniai ir pigiai pavalgyti?
Būnant Paryžiuje verta paragauti vietinių gaminto maisto, nes prancūzų virtuvė tikrai garsėja kaip vienas iš Europos kulinarijos centrų. Yra pagarsėjusi nuomonė, kad Paryžiuje neįmanoma pigiai pavalgyti. Tiesos yra, nes populiariose vietose, pavyzdžiui, aikštėje greta Eifelio bokšto ar Eliziejaus laukuose, už kruasaną permokėsite trigubai. Tačiau, jei nepatingėsite pasivaikščioti jaukiomis Paryžiaus gatvelėmis, tikrai rasite vietą, kurioje galėsite gardžiai ir pigiai papietauti.

Taigi, jei norite skaniai pavalgyti ir pamatyti kvapą gniaužiančius Eliziejaus laukus arba paslaptingąją Notre Dame katedrą, keliaukite į Paryžių. Ryanair skrydžiai į Paryžių, stebina patraukliomis kainomis, todėl į šį meilės miestą dar niekada nebuvo taip paprasta nukeliauti.