Veličkos druskos kasyklos – unikalus gamtos kampelis

Pasaulyje yra labai daug nuostabaus grožio gamtos kampelių, kurie laukia turistų. Tiesa, nebūtina keliauti labai toli, kadangi labai daug gražių objektų galima rasti Lietuvoje ir kaimyninėse šalyje, pavyzdžiui, Lenkijoje. Vienas tokių unikalių objektų yra Veličkos druskų kasyklos, kurios kiekvienais metais sulaukia milijonų turistų. Jeigu susidomėjote – įsigysite pigius bilietus čia: http://skrydis.lt.

Istorijos niuansai

Šios kasyklos labiausiai išsiskiria tuo, kad jos pradėjo veikti dar viduramžiais ir buvo aktyvios iki XXI amžiaus. Turbūt net neverta kalbėti apie tai, kad čia labai daug žmonių prarado ne tik sveikatą, tačiau ir gyvybę. Nors šiais laikais kasyklos yra pritaikytos turistų poreikiams, tačiau vistiek siūlome elgtis kuo saugiau ir būtinai laikytis gido, kuris eis su Jumis, rekomendacijų.

Ekskursijos

Reguliariai rengiamos ekskursijos padės geriau pažinti druskų kasyklas. Tiesa, ne tik pamatyti gyvenimą po žeme, tačiau taip pat ir susipažinti su įdomybėmis, kurias Jums papasakos gidas. Keliauti be jo yra paprasčiausiai neįmanoma, tad būtinai įsigykite bilietus. Tai galima daryti dar tuomet, kol esate namuose. Tiesa, bilietai parduodami ir vietoje. Atvykus ne sezono metu tikrai neteks ilgai laukti eilėje.

Kainos

Kainos nėra didelės, tačiau jeigu nesate pasiruošęs mokėti keliasdešimties eurų – tokiu atveju patekti čia nepavyks. Žinoma, nereikia baimintis didelėmis kainomis, kadangi jos tikrai atsiperka. Niekur gyvenime nėra nieko panašaus, tad siūlome suteikti sau galimybę pamatyti vieną nuostabiausių objektų ne tik Lenkijoje, tačiau ir visoje Europoje. Garantuojami puikius įspūdžius.

Įdomybės

  • Kasyklų gylis siekia net 300 metrų.
  • Viduje rasite ne tik darbo vietas, tačiau ir unikalią bažnyčią.
  • Oficialiai druska baigta kasti tik 2007-ais metais.
  • Jeigu norite – galite laižyti kasyklos sienas ir pajusti tikrą sūrumą.

Žinoma, Lenkijoje tikrai yra daugiau objektų, kurie verti dėmesio, tačiau šios kasyklos labai dažnai įvardijamos nr. 1. Svarbiausia, kad jas lankyti neatsibosta net ir po kelis kartus, kadangi kiekvieną kartą čia atvykus pamatysite vis kažką kitą, kad Jums suteiks galimybę atrasti druskas iš naujo.