Tradiciniai vestuviniai žiedai

Visi kada nors yra pasvajoję apie vestuves: kokios jos bus, su kuo, kaip atrodys šventė, vestuvinė suknelė ar vestuviniai žiedai. Sutikus tinkamą žmogų, tas svajones galima įgyvendinti, tačiau kiekvienas žino kiek tam reikia investuoti laiko ir skirti pastangų. O ar bent nutuokiame kiek pasiruošimo užima mišrios vestuvės?

Pasiruošimas mišrioms vestuvėms

Žmonės nesirenka meilės, ji pati pas juos ateina. Pasaulis yra didelis ir niekada negali žinoti kada sutiksi savo išrinktąjį/ją, iš kurios šalies ar net žemyno žmogus bus. Visgi, meilė yra įdomus dalykas, nes užklupusi netikėtai, ji taip giliai įsismelkia į širdį, kad žmogus supranta, jog būtent tai yra jo gyvenimo kelias. Taigi, nusprendus kelti vestuves, lieka svarbiausia dalis – pasiruošimas.

Pasiruošimas mišrioms vestuvėms yra sunkus procesas, kurio metu žmonės turi žinoti ko nori, tačiau ir rasti kompromisą. Gerai, jeigu abiejų kitataučių tradicijos ar kultūra yra panaši, tačiau ką daryti, jeigu kardinaliai skiriasi? Būtent tokiu atveju reikia daug kalbėtis ir ieškoti abiem tinkamiausio varianto.

Mišrios vestuvės – tai šventė, į kurią reikia sutalpinti ne vieną, o dvi ar net kelias kalbas bei tradicijas. Šis kalbų yra tradicijų derinimas yra būtinybė, nes kviestiniai svečiai nesupras kas vyksta vestuvių metu, apie ką kalba vedėjas, kokia tolimesnė vestuvių eiga. Taip pat derinimas yra svarbus norint pagerbti abiejų šeimų tradicijas, papročius, kultūrą. Dėl šios priežasties reikia suorganizuoti tokią šventę, kurioje visi jaustųsi patogiai, susišnekėtų, prisimintų vestuves visą gyvenimą.

Rengiant mišrias vestuves būtina atsižvelgti į tokius aspektus:

  • Kvietimai turi būti kelių kalbų. Žmonės turi suprasti kas yra parašyta kvietime, kada ir kur vyks šventė.
  • Į vestuvinių žiedų pasirinkimą. Galbūt vienoje kultūroje yra įprasta matyti ant moters rankos paprastus, o kitoje brangakmeniais puoštus žiedus. Visgi, tradiciniai vestuviniai žiedai šioje situacijoje yra geriausias pasirinkimas. Tradiciniai vestuviniai žiedai yra paprasti, tačiau gražūs, neįpareigojantys, todėl patiks kiekvienam.
  • Reikia nuspręsti kur bus tuokiamasi: bažnyčioje, cerkvėje, santuokų rūmuose ar kitoje vietoje.
  • Maistas ir gėrimai, šventės metu vykstantys žaidimai – labai svarbi dalis.
  • Šventės vedėjas – turi būti mokantis abidvi kalbas, mokantis pralinksminti svečius, padaryti, kad vestuvės būtų smagios.