Pažinkite Kipro kultūrą

Kelionės į Kiprą metu kiekvienas turistas gali pažinti šią salą. Ji tokia įvairi, tokia įdomi ir visiškai išskirtinė, todėl žmonės gali domėtis tuo, kas įdomu tik jiems. Kipro kultūra, papročiai ir tradicijos iš ties skiriasi nuo kitų kultūrų, Kipras siūlo pramogų įvairaus amžiaus žmonėms, nesvarbu ar tu vyresnis, ar jaunesnis, bet Kipre tikrai turėsi ką nuveikti.

Priežastys, kodėl verta apsilankyti Kipre

1. Egzotiški paplūdimiai. Egzotika tikrai traukia europiečius, todėl į šią Viduramžio jūroje esančią salą traukia daugelis. Sakoma, kad Kipre yra patys gražiausi ir švariausi paplūdimiai. Tuo galima įsitikinti tik aplankius Kiprą. Kelionės į Kiprą metu apsilankykite ne viename, o keliuose paplūdimiuose, kad susidarytumėte bendrą vaizdą. Paplūdimiuose žmonės ne tik deginasi, bet ir maudosi jūroje, žaidžia įvairius žaidimus, sėdi baruose ir mėgaujasi poilsiu – tą Kipras tikrai gali pasiūlyti.

2. Tradicinis maistas – jo tikrai galima paragauti Kipre. Vietinė virtuvė žavi daugelį poilsiautojų, o tokio maisto galima paragauti daugelyje Kipre įsikūrusių kavinių ar restoranėlių. Tradicinius savo valgius Kipro gyventojai paveldėjo iš graikų, turkų ir kitų šalių atstovų, todėl bendrai juos apjungus, panaudojus tam tikrus ingredientus, sukuriami nuostabaus skonio patiekalai.

3. Dėl audringo naktinio gyvenimo į Kiprą dažniausiai traukia jaunimas. Vakarėliai Kipre iš ties išraiškingi, išskirtiniai, o jų daugelis neužmiršta dar ilgą laiką. Į geriausius Kipro klubus atvažiuoja didžėjai iš įvairių pasaulio šalių, jie užkuria publiką, groja populiariausią muziką. Nepamirškite ir kavinių, barų, ten veiksmas yra šiek tiek ramesnis ir tokias vietas traukiama pabendrauti su draugais, ramiai, bet įdomiai pasibūti.

4. Antikinis palikimas – tuo Kipras tikrai gali pasigirti. Apie Kipro istoriją pasakoja kiekvienas statinys, kiekviena gatvelė, tad istorijos nereikia ieškoti atskirai tikrai. Norėdami labiau pažinti Kipro salą, apsilankykite muziejuose, kurie savotiškai papasakoja istoriją, pateikia tam tikrus faktus su daiktiniais įrodymais. Taip pat neblogas būdas Kipru pasidomėti išsamiau – paklausti vietinių gyventojų. Vietiniai gyventojai žino daug įdomių istorijų apie Kipro salą, apie įvairias legendas ir tikrai gali visa tuo pasidalinti jeigu mokėsite paprašyti.