Ką dovanoti moterims Valentino dienos proga?

Valentino diena – tai viena gražiausių švenčių, kurios metu savo artimiausiems žmonėms rodome ypatingą dėmesį. Nors neretai apsiribojama vien tik saldainiais ar gėlių puokšte, tačiau norėdami nustebinti savo mylimąją galite pagalvoti ir apie kitokias dovanų idėjas. Šiandien pasirinkimo galimybės yra kaip niekad didelės, taigi, naudinga įvardinti keletą idėjų, kurios moterims tikrai paliks didelį įspūdį.

Pramogos dviems

Nors karantinas laisvalaikio pramogas smarkiai apribojo, tačiau tai tikrai nereiškia, kad neturite galimybės nuveikti kažko tikrai smagaus. Pavyzdžiui, galite leistis į žygį: jei paruošite užkandžių ir šiltų gėrimų, žiemos šaltukas tikrai nebus baisus. Gamtoje taip pat galėsite surengti fotosesiją: užfiksuotos akimirkos džiugins dar tikrai ilgą laiką, todėl tai visuomet yra viena geriausių idėjų. Jei  esate pratę dar iš anksto viską planuoti, galite padovanoti pramogų kuponą, kurį galėsite panaudoti per numatytą laikotarpį.

Papuošalai – visada puiki idėja

Dauguma moterų labai mėgsta puoštis, todėl galite įteikti išskirtinį papuošalą. Puikiu pasirinkimu gali būti apyrankės moteris, kaklo papuošalai, auskarai, ir t.t. Jei ieškote kažko išskirtinio, galite pasvarstyti apie galimybę užsakyti odinę apyrankę su individualiu užrašu. Paskutiniu metu gana nemažo susidomėjimo sulaukia poroms skirtos apyrankės, kurios Valentino dieną gali tikrai maloniai nustebinti.

Grožio dovanos

Kiekviena moteris nori jaustis ypatinga, todėl Valentino dieną galite jai įteikti grožio paslaugų kuponą, kokybiškos kosmetikos ar kvepalų, ir t.t. Jei dvejojate, ar jūsų išrinkta dovana ją tikrai nudžiugins, galite tiesiog nupirkti dovanų kuponą, už kurį ji galės įsigyti tam tikrų pageidaujamų prekių. Toks pasirinkimas yra vienas „saugiausių“: jūs būsite visiškai ramūs, kad dėl paprasčiausio žinių trūkumo nupirkote netinkamą kosmetikos produktą.

Romantiška vakarienė

Nors romantiška Valentino dienos vakarienė gali būti laikoma „standartine“ dovana, tačiau ją taip pat galite paversti ypatinga. Šiandien turime galimybę užsakyti maisto iš įvairių restoranų, tačiau tuomet, jei norite, kad staigmena būtų kiek įmanoma efektyvesnė, maisto gaminimo galite imtis ir patys. Rasite daugybę receptų, pagal kuriuos ruošti maistą nėra labai sudėtinga, o tinkamai paserviravę stalą sukursite tikrai malonią ir jaukią atmosferą.

Atsižvelkite į širdies draugės pomėgius

Kiekvienas mūsų turi tam tikrų pomėgių, todėl visada yra malonu gauti tokią dovaną, kuri yra su tuo susijusi. Pavyzdžiui, jei jūsų širdies draugė mėgsta skaityti knygas, ją tikrai nudžiugins nauja knyga, kurią galės papildyti turimą kolekciją. Jei dvejojate, ar jūsų išrinktos knygos ji dar neskaitė, galite padovanoti knygyno kuponą ir užsiminti, kokią knygą jai buvote išrinkęs.

Svarbiausia – dėmesys

Norėdami išrinkti tokią dovaną, kuri tikrai maloniai nustebintų, nebūtinai turite išleisti krūvas pinigų. Svarbiausia yra tai, kad šią ypatingą dieną savo išrinktajai negailėtumėte dėmesio ir nuoširdžių komplimentų. Valentino diena yra puiki proga priminti savo antrajai pusei apie puoselėjamus jausmus, ir dar labiau sustiprinti tarpusavio ryšį. Dovana tėra smulkmena, tačiau ji visada maloniai nudžiugina ir verčia jaustis ypatingai. Neskubėkite pirkti prekybos centruose siūlomų širdelės formos saldainių dėžučių ar pliušinių meškiukų: dovana visada turi būti kruopščiai apgalvota ir pritaikyta būtent jūsų antrajai pusei.