Mada

Kaip tinkamai išsirinkti pėdkelnes, kad jos padėtų pabrėžti kojų grožį?

Tos, kurios seka mados tendencijas ir domisi istorija, turbūt puikiai žino, kad pėdkelnės, tokias kokias žinome dabar buvo pradėtos gaminti XX amžiuje. Iš pradžių tai buvo kaproninės mažai elastingos pėdkelnės, susiūtos siūlėmis. Vėliau, tobulėjant gamybos technologijomis buvo siekiama jas padaryti kuo patogesnėmis.

Kaip tinkamai išsirinkti pėdkelnes?

Kalbant apie spalvas, vienos iš populiariausių spalvų yra trys pagrindinės klasikinės spalvos – kūno spalva, ruda arba bronzinė ir juoda. Atminkite, kad visos pėdkelnės yra suskirstytos į dvi svarbesnes kategorijas – matines ir blizgias. Bet mes taip pat atskleisime mažą paslaptį – jei norite, kad jūsų kojos atrodytų lieknesnės ir ilgesnės, rekomenduojame rinktis tarpinį variantą – matinius grafitinius antblauzdžius. Taip atrodysite puikiai. Jei norite išsiskirti ir turėti geros kokybės pedkelnes apsilankykite čia: https://www.tavopatogumui.lt/drabuziai-moterims/pedkelnes.

Mėgstantiems išskirtinumą ir nebijantiems išbandyti savo stiliaus siūlome rinktis spalvingus antblauzdžius ir pėdkelnes. Nėra taisyklių, kaip jas dėvėti. Tačiau atminkite, kad kai jūsų drabužių detalės neviršija trijų spalvų, pasieksite „aukso vidurį“. Priešingu atveju tai atrodys kaip spektaklio kostiumai, o ne elegantiškas stilius, dėl to geriau rinkitės neutralias pėdkelnes. Šiuo metu tikrą renesansą išgyvena raštuotos pėdkelnės. Galima rinktis iš labai plataus asortimento, kur vyrauja augalų motyvai, abstraktūs raštai, su taškeliais, populiarusis „žąsies kojelės“ raštas ir dar daugelis kitų, madingos ir spalvotos pėdkelnės. Tokias pėdkelnes labai paprasta derinti prie klasikinės aprangos derinių ar vienspalvių drabužių. Tačiau nepamirškite, jog priklausomai nuo pėdkelnių rašto stambumo, jūsų kojos gali vizualiai atrodyti pilnesnės arba lieknesnės. Jei esate aukšto ūgio, tuomet dailiau atrodys smulkūs raštai, o jei žemesnio ūgio – tuomet rekomenduojame rinktis pėdkelnes stambesniu raštu.

Taip pat galima rinktis pėdkelnes su kojinių imitacija, kas vizualiai ilgina kojas

Optiškai kojas lieknina tinklinės pėdkelnės, kuo tinklelis smulkesnis, tuo dailiau atrodys. Be to, jos atrodo ir be galo seksualios. Dėl to, bet kuri specializuota moteriškų pėdkelnių parduotuvė savo asortimente tikrai turi tokio tipo pėdkelnių. Gražios ir kokybiškos pėdkelnės dažnai kainuoja brangiau, tačiau jų galima įsigyti žemesne kaina kuomet yra taikoma akcija. Be to, pigiau pėdkelnės kainuoja per įvairius išpardavimus ar perkant internetu.