Kokie batai madingi šiemet?

Žmogus batus nešioja jau nuo neatmenamų laikų, kai tik pradėjo suvokti, jog negali vaikščioti visą laiką basas ir kad apmovus savo pėdas kuo nors bus patogiau. Per ištisus amžius batų stilius kito. Nuo pačių įmantriausių iki paprasčiausių. Kaip ir prieš kelis šimtmečius, taip ir dabar, visuomet yra įžvelgiamos tendencijos. Vienos tampa labiau mėgiamos, kitos mažiau, tačiau vis tiek yra išbandomas. Ne išimtis ir naujieji laikai, kai mados tendencijos kiekvienas metais vis kitos. Kai kurie į tai nekreipia dėmesio ir nesivaiko mados, tačiau kiti atėjus naujai madai drastiškai pakeičia savo garderobą. Taigi įdomu, kokios stiliaus batai yra populiariausi 2018 metais?
Šlepetės- bateliai lygiu padu. Tai šių metų mados topas. Jis dominavo jau ir pernai, tačiau šiemet niekur nedingo. Jų nešiojimas duoda nemažai privalumų. Jie yra ypatingai patogūs bei šiek tiek primena berniukišką stilių. Dėl ko juos galima lengvai pritaikyti prie įvairios aprangos stiliaus.
Aulinukai iki kauliukų. Tai niekam neatsibostanti avalynė, kurią galima pritaikyti skirtingais metų laikais. Tokio stiliaus batai madingi jau yra senai, todėl ir šiemet nepalieka mados viršūnių. Todėl jeigu dvejojote pirkti tokio tipo batus, dabar tai galite daryti drąsiai. Tikrai neapsigausite vien tik dėl to, kad jie yra labai patogūs bei juos lengva pritaikyti prie bet kokios aprangos stiliaus, tiek laisvalaikiui, tiek oficialiai ceremonijai.
Batai su dideliais raišteliais. Tai pirmus metus į mados topų viršūnes iššokęs batų tipas. Jis dar nėra labai populiarus, nes sugalvotas dar visai nesenai. Dideli raišteliai yra derinami prie kedų, sportbačių, aulinukų, balerinų ir kitų batų tipų į kuriuos galima įverti raištelius. Kai kuriems tai gali atrodyti per daug drastiška, tačiau nedvejokite, būkite drąsūs ir eksperimentuokite.
Sandalai su platforma. Ta puiki išeitis toks, kurios nemėgsta ar nemoka vaikščioti su aukštakulniais. Tada tokio tipo batai ateina į pagalbą. Juos galima derinti prie daugelio aprangos stilių. Ypatingai madinga juos avėti apie platėjančių, lengvai krentančių kelnių.
Taigi eksperimentuokite ir būkite madingi. Visas mados naujienas galite rasti, garsių prekių ženklų parduotuvėje: https://www.tripshop.lt/