Klasikiniai sužadėtuvių žiedai

Pavasaris, o jaunų įsimylėjėlių galvose tik ir sukasi mintys: kaip man jai pasipiršti?, kaip išradingiau tai padaryti?, kokį sužadėtuvių žiedą nupirkti? Šie ir panašūs klausimai nepalieka ramybėje nei vieno, besiruošiančio piršlyboms. Vis dėlto, faktas vienas – pats svarbiausias kiekvienų sužadėtuvių atributas yra žiedas, ir ne kitaip.

Sužadėtuvių žiedai

Sužadėtuvių žiedai simbolizuoja meilę, tai įdomi tradicija, atmenama dar nuo senų laikų. Sužadėtuvių žiedas ant merginos rankos reiškia, kad ji netrukus ištekės ir susies savo gyvenimą su tam tikru žmogumi. Galbūt ir atrodytų, kad tai tiesiog elementarus daiktas, tačiau paklausus moterų, visos anot vienos atsakytų, kad sužadėtuvių žiedas yra labai svarbus kiekvienos gyvenime.

Norint išrinkti sužadėtuvių žiedą moteriai, reikia žinoti kas jai patinka, arba pasidomėti apie tai, kurie sužadėtuvių žiedai šiemet yra madingiausi.

Madingiausi sužadėtuvių žiedai

XXI amžius – tai tas laikotarpis, kai nuo madų neišsisuka niekas. Kad ir kaip benorėtų ar besistengtų, žmonės vis tiek eina koja kojon su mada, tačiau kam nuo juos bėgti, kai ji gali ir padėti? Noras būti išskirtiniu žavi daugelį, tačiau tikrai galima būtų išskirtiniu ir madingu. Tas pats galioja su sužadėtuvių žiedams.

  1. Šiais metais bus madingas vintažas. Dėl šios priežasties galima savo mylimajai pirkti vintažinį žiedą, jeigu ji žinoma mėgsta paprastumą. Vintažiniai žiedai yra paprasti, tačiau su dideliu apskritu akmenuku ar brangakmeniu.
  2. Minimalizmas ir griežtos formos karaliauja 2017 metais. Šiais metais bus madinga mylimosioms dovanoti paprastus, be jokių išskirtinių elementų žiedus, todėl reikia vengti didelių brangakmenių, parinkti paprastą, tačiau griežtos formos žiedą.
  3. Klasikiniai sužadėtuvių žiedai – niekada neišnykstantys iš paklausos. Klasikiniai sužadėtuvių žiedai buvo ir visais laikais bus madingi, patinkantys daugeliui moterų. Dovanoti tokį žiedą mylimajai visada yra geras sprendimas, kadangi nei vienas, padovanojęs tokį žiedą moteriai, neprašaus pro šalį.

Jeigu jūsų būsimoji nuotaka yra išskirtinė asmenybė, jai gali tikti ir pynutė, vietoj lygaus žiedelio. Kiekvienas juvelyras gali padaryti tobulą žiedą jūsų mylimajai, o su jūsų pagalba ir žiniomis apie būsimą nuotaiką, galite kartu sukurti tinkamą ir gražų meilės simbolį, kuriuo mergina liks patenkinta.