Mada

Kuo išsiskiria gatvės stilius?

Stilius – svarbi sritis kiekvieno iš mūsų gyvenime. Įdomu tai, kad net ir tuo atveju, jei žmogus galvoja, kad nepriklauso kokiai nors stiliaus krypčiai, jis vis tiek turi savitą, unikalų bei nepakartojamą stilių. Na, o šiandien ypač daug dėmesio yra skiriama gatvės stiliui. Tad, kviečiame sužinoti, kuo jis išsiskiria?

Daug laisvės ir mažai prisitaikėliškumo

Kalbant apie tai, kuo išsiskiria gatvės stilius, labai svarbu akcentuoti du dalykus: šis stilius yra neatsiejamas nuo laisvės pojūčio, be to, jame prisitaikėliškumo nedaug. Taigi, stebėdami gatvės stiliaus įvaizdžius ir derinius, netruksite pastebėti, laisvė – ne tik judesių nevaržančiuose drabužiuose, bet ir taip pat – nepataikaujama esamoms tendencijoms. Taigi, laisvės pojūtis pinasi su prisitaikėliškumo nebuvimu, tokiu būdų atveriamas kelias unikalumui, savitumui, kūrybai.

Lankstumas ir dinamiškumas

Dar keli raktiniai žodžiai, kuriuos būtina paminėti tuomet, kai kalbame apie tai, kuo išsiskiri gatvės stilius, yra lankstumas bei dinamiškumas. Atsižvelgiant į tai, kad gatvės stilius nespraudžiamas į griežtus rėmus ir nėra būtinybės paisyti tendencijų, nesunku suprasti, kodėl kiekvieną dieną galima išvysti vis kitokia nuotaika alsuojančius įvaizdžius.

Subalansuota netvarka

Daugybė stilių pasižymi vienu svarbiu akcentu. Tai – tvarkingi įvaizdžiai. Būtent tokius įvaizdžius galime pastebėti, jei kalbame apie klasikinius, kasdienius įvaizdžius. Na, o gatvės stilius pasižymi netvarka. Tiesa, verta akcentuoti, kad gatvės įvaizdžiuose netvarka yra itin subalansuota, tad tam tikra prasme deriniai vis tiek yra harmoningi.

Taigi, jei reikėtų įvardinti svarbiausius dalykus, kurias pasižymi ir išsiskiria gatvės stilius, tai būtų laisvės pojūtis, prisitaikėliškumo nebuvimas, lankstumas, dinamiškumas, o tai pat – subalansuota netvarka. Na, o, jei apie mados subtilybes norite sužinoti ir dar daugiau, tai būtinai užsukite į http://www.tangopc.lt/kategorija/stilius-mada/.