Mada

Renkantis pižamą, svarbu įvertinti ne tik figūros tipą, bet ir priežiūrą

Pižamos – vienas tų sprendimų, kurių bene daugiausiai galime rasti moteriškose drabužinėse. Kodėl merginos bei moterys taip noriai perka pižamas, nuspėti nesunku – būtent dailios lyties atstovėms miego metu yra labai svarbu jaustis patogiai, jaukiai bei estetiškai, o pižamos visa tai ir užtikrina. Na, o, kad šie pirkiniai būtų sėkmingi, pravartu prisiminti svarbiausius dalykus, kuriuos reikia ypač atsakingai įvertinti renkantis. Tai – figūros tipas ir priežiūra. Tad kviečiame apie tai sužinoti daugiau. 

Pižama ir jūsų figūros tipas

Kiekvienas moteriškos figūros tipas yra nuostabus, tačiau norint atskleisti visą žavesį, būtent to ir nereikėtų pamiršti renkantis drabužius. Pižamos – taip pat ne išimtis. Štai, pavyzdžiui, pižama, kurios viena dalių – šortukai arba kelnės yra su guma, puikiai prisitaikys prie bet kokio figūros tipo. Jei turite putlią krūtinę ar norite, kad jūsų kaklas vizualiai atrodytų ilgesnis, puikiai tiks marškinėliai su V formos iškirpte. Jei vilkėdamos pižamą ruošiatės ne tik miegoti, bet ir užsiimti kita veikla, pavyzdžiui, svetainėje žiūrėti TV ar  dūkti su vaikais, tokiu atveju puiku pasirinkimu taps kuo mažiau prigludusi, laisvesnio silueto, judesių nevaržanti pižama. Jei planuojate rinktis pižamą, kurios viršutinė dalis su petnešėlėmis, rinkitės tokias, kurias galima reguliuoti. Na, o tuo atveju, jei norite užmaskuoti pilvuką, rinkitės pižamą, kurios viršutine dalis po krūtine ima platėti. 

Kokia priežiūra laukia?

Ne paslaptis, kad tai, kaip ilgai bei patikimai tarnaus pižama, priklauso ne tik nuo gamintojo, bet ir nuo to, kaip tinkamai  ją prižiūrėsite. Tad įvertinkite šiuos ypatumus. Štai, pavyzdžiui, iš šilko pasiūtos pižamos dėl savo unikalios sudėties beveik nesiglamžo, tačiau skalbti tokią pižamą geriausia rankomis, naudojanti itin švelnias skalbimo priemones. Taip pat nereikėtų džiovinti šilkinės pižamos ten, kur ją galėtų pasiekti saulės spinduliai, venkite laikyti ir arti šilumos šaltinių. Na, o, jei pasirinksite medvilninę pižamą, priklausomai nuo kitų sudedamųjų dalių, skalbkite ne aukštesnėje kaip 60 laipsnių temperatūroje. Pižamas rasite: čia.