Tinkamiausia suknelė vasarai: ekspertų patarimai padės atrodyti puikiai

Net jeigu šiuo metu oras už lango yra gana prastas – siūlome neliūdėti, kadangi nuostabi suknelė, kurią galėsite dėvėti po kelių mėnesių – puikus nuotaikos užtaisas. Siūlome įvertinti tai, kad šiuo metu suknelės yra labai įvairios, tad kiekviena moteris pagal savo poreikius ras ir labiausiai sau tinkamą suknelę. Juk kol vienos žiuri, kad drabužis kuo labiau derėtų prie asmenybės, tuo tarpu kitos renkasi tokias, kurios tobulai kristų ant jų kūno.

Vasarai skirtos suknelės – įvairios, tad klausimas: kokia labiausiai tinka Jums? Kad paieškos būtų paprastesnės – nurodysime kelis svarbius niuansus, kurie dažniausiai pagreitina paieškas ir tuo pačiu padeda jaustis ramiu, kad rastas drabužis puikiai atitiks poreikius ir leis džiaugtis nuostabaus grožio suknele.

  • Ryškios spalvos

Kad ir kokios Jums suknelės įprastai patinka, tačiau vasaros metu siūlome turėti bent vieną labai ryškią suknelę, kadangi ji suteiks Jums kur kas daugiau žavesio. Taip, kai kurios moterys pripažįsta tik juodos spalvos suknelės, kadangi su jomis geriausiai jaučiasi ir atrodo, kad ryškesnės, margos suknelės vizualiai jus kiek storins. Žinoma, svarbiausia yra dėvėti tokias su kuriomis jūs jausitės geriausiai. Tačiau bent jau viena ryškesnė suknelė spintoje ilgainiui jums atsipirks.

  • Lengva medžiaga

Suknelės vasarai taip pat turi būti kuo lengvesnės, kad vėjyje jos plaikstytųsi ir padėtų sukurti lengvo kritimo įspūdį. Suprantama, kad ne visa vasara būna labai malonaus oro, tačiau net ir prastu oru norisi dėvėti suknelę. Tokiu atveju geriausia turėti kelių skirtingų modelių ir kelių skirtingų spalvų sukneles, kad pavyktų išlaikyti skoningumą nei vientisumą.

  • Ilgis

Nėra vienareikšmiško atsakymo, kokio ilgumo suknelės Jums labiausiai tinka ir geriausiai tiks vasaros metu. Kai kurios moterys teigia, kad vasaros metu geriausia rinktis trumpesnes, kadangi tai šiltasis metų laikas. Tačiau paskutiniu metu vis drąsiau pasirenkamos ilgesnės, kurios prie jūros tampa vieninteliu pasirinkimu.

  • Gamintojas

Suknelės skiriasi ir savo gamintojais, tačiau tikrai nesakome, kad žinomi gamintojai būtinai pasiūlys geresnės kokybės vasarines sukneles. Net ir no name gamintojai gali pasiūlyti ir pigias, ir labai kokybiškas sukneles, tad… kodėl gi ne.

  • Papuošimai

Vasara yra malonus metų laikas, kai norisi visada šypsotis, nes šypsosi ir saulė. Tokiu atveju siūlome Jums dėvėti sukneles, kurios yra dekoruotos mažais papuošimais. Kaspinėliai bei kitos smulkmenos – nuostabi suknelės puošmena.

Vasara yra tas nuostabus metas, kai dažniausiai skiriame daugiau dėmesio savo aprangai nei įprastai. Ir tai yra visiškai natūralu, kadangi kai oras geras – mūsų nuotaika taip pat kur kas geresnė, galiausiai, ilgesnės dienos suteikia galimybę pasipuošti bei atrodyti puikiai. Kartais reikia tiek mažai, kad kiekviena diena būtų neatsiejama nuo stebuklų. Ir tuo stebuklu gali tapti skoningos, daugiau pasitikėjimo suteikiančios suknelės.