Vyrų aprangos tendencijos: anksčiau ir dabar

Tikriausiai esate bent kartą susimąstę, kaip sparčiai pasaulyje kinta įvairiausi dalykai – tai, kas buvo svarbu vakar, šiandien gali būti visiškai pamiršta. Tai ypač aktualu kalbant apie vyriškų rūbų madas. Nors drabužių tendencijos įprastai kinta kas sezoną ar kelis, net ir per gerą dešimtmetį galime pastebėti didesnių pokyčių, kurie iš esmės pakeitė vyrų įvaizdį ir suvokimą apie madą. Kurie pokyčiai buvo patys ryškiausi?

Vyrams tapo lengviau išreikšti save

Pastaraisiais metais vis rečiau brėžiama riba tarp vyriškumo ir moteriškumo, todėl iš vyrų nebereikalaujama plėtoti tik solidų, ypatingai „vyrišką“ įvaizdį. Be to, galime pastebėti, jog tarp jiems skirtų drabužių dažniau atsiranda kur kas ryškesnių, anksčiau labiau moterims priskiriamų spalvų, tokių kaip kad rožinė ar ryškiai raudona (ji tarp vyriškų drabužių šiemet itin madinga). Tai suteikia galimybę jiems dažniau eksperimentuoti nebespraudžiant savęs į tam tikrus rėmus.

Sportinio stiliaus kelnės prarado savo prasmę

Nors atrodytų logiška, kad sportinės kelnės yra skirtos sportuoti, atidžiau apsižvalgę gatvėse pastebėsite, jog retas kuris taip tebegalvoja. Dabar prekyboje galima rasti itin minkštų, patogių ir labai stilingų sportinio stiliaus kelnių. Galbūt į restoraną su jomis ir nereikėtų eiti, tačiau jei norite jaukiai leisti laisvalaikį, toks pasirinkimas tikrai bus sveikintinas ir netgi pakankamai madingas.

Išsiplėtė džemperių pritaikymo galimybės

Panašiai kaip ir su sportinėmis kelnėmis, atsitiko ir su džemperiais. Jei anksčiau galėjome juos įsivaizduoti tik prie sportinės aprangos, dabar džemperiai vyrams mielai pasirenkami laisvalaikiui ar kelionėms, o kai kuriuos iš jų galima pritaikyti ir neoficialiam darbo stiliui. Be to, išsiplėtė ir jų įvairovė: dabar tarp šių rūbų pavyksta surasti kur kas daugiau stilingų, savo asmenybę pabrėžti leidžiančių modelių.

Darbo aprangos kodai tapo laisvesni

Anksčiau oficialus darbo stilius reiškė tik klasikinius kostiumus, tačiau dabar į tokį aprangos kodą žiūrima gerokai lanksčiau. Žinoma, tam tikros detalės yra išlaikomos, bet pakankamai dažnai leidžiama pridėti ir laisvalaikio stiliaus elementų, tokių kaip pernelyg neiššaukiantys marškinėliai, spalvotos kojinės ar netgi tvarkingi, balti sportinio stiliaus bateliai. Tiek šiuos, tiek kitus vyriškus rūbus rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę čia: https://pigu.lt/lt/apranga-vyriski-drabuziai-vyrams.

Akivaizdu, jog pastaraisiais metais įvyko pakankamai ryškių vyrų stiliaus pokyčių. Tačiau tik laiko klausimas, kada šias tendencijas ir vėl pakeis nauji sprendimai – jei norite išlikti stilingi, nuolat turite sekti vyraujančias madas.