Fotoepiliacija: mitai ir faktai

Nepageidaujamus plaukelius nuo kūno pašalinti galima įvairiai: skutant, raunant ar naikinant cheminėmis priemonėmis. Vis dėlto visos šios priemonės nublanksta prieš fotoepiliacijos privalumus. Tai ilgalaikis metodas, veikiantis švelniai ir saugiai, paprastas naudoti namuose. Visgi dėl žinių trūkumo apie fotoepiliatorius kartais sugalvojami nepagrįsti mitai, o aršūs ginčai kyla net tarp geriausių draugių. Sužinokite, kas tiesa, o kas visiškai nepagrįstas mitas apie šį efektyvų depiliacijos būdą.

Fotoepiliacija atliekama tik grožio salonuose: MITAS

Fotoepiliacijos procedūros atliekamos grožio salonuose, tačiau taip pat galima įsigyti ir fotoepiliatorių naudojimui namuose. Tai netgi populiaresnis būdas, kuris padeda sutaupyti. Be to, nereikia derinti savo grafiko su grožio specialisto darbo laiku ir vykti į saloną – galite depiliaciją atlikti, kai jums patogu, tiesiog savo vonioje.

Fotoepiliatorius sukelia skausmą: MITAS

Fotoepiliacijos metu skausmas nėra juntamas, nes šviesa veikia tik plauko folikulą. Oda nėra paveikiama, tad nėra ir jokio skausmo. Tiesa, jei oda jautresnė gali pasijusti nedidelis dilgčiojimas, tačiau jis praeina iš karto pabaigus procedūrą, taip pat galima pajusti nedidelę šilumą.

Fotoepiliacijos nereikia dažnai kartoti: FAKTAS

Fotoepiliacijos procedūrų terminai skiriasi. Maksimaliam ir ilgalaikiam rezultatui pasiekti reikalingas procedūrų ciklas, kuris pradedamas nuo procedūrų kas porą savaičių, vėliau terminas ilginamas iki mėnesio. Praėjus pusmečiui po pirmosios procedūros jau pakanka vienos depiliacijos fotoepiliatoriumi kartą per du mėnesius. Taigi, taip, fotoepiliacijos tikrai nereikia dažnai kartoti. Tai itin ilgalaikis rezultatas palyginti su kitais depiliacijos būdais.

Fotoepiliatorius degina odą: MITAS

Iš tikrųjų fotoepiliatorius sudegina plauko svogūnėlį, tačiau jis yra toks mažas, kad to tikriausiai net nepajusite. Odos fotoepiliatorius neveikia, nes jo šviesą pritraukia melanino pigmentas, esantis būtent plaukelio stiebe.

Fotoepiliacijai nereikia pasiruošimo: FAKTAS

Fotoepiliacijai namuose nereikia jokių papildomų priemonių ar pasiruošimo. Tiesiog nusiprauskite po tekančiu vandeniu su švelniu muilu, nusausinkite odą rankšluosčiu ir viskas – jūs jau pasiruošus depiliacijai.

Fotoepiliaciją reikia kartoto: FAKTAS

Fotoepiliatorius veikia tik augimo stadijos plaukelius, o jie sudaro tik dalį visų plaukelių. Dėl to reikalingas procedūrų ciklas. Tačiau vos po pusmečio jau galima džiaugtis ilgalaikiu rezultatu ir silpnais, lėtai ataugančiais plaukeliais. Tad truputėlis kantrybės tikrai atsiperka!

Fotoepiliacija yra brangi: MITAS

Fotoepiliatorių kainos yra labai įvairios, tačiau net ir perkant brangų fotoepiliatorių yra sutaupoma. Visų pirma, procedūrą atliekant namuose, ji kainuoja pigiau nei apsilankymas pas specialistą, šalinantį plaukus lazeriu ar fotoepiliatoriumi. Be to, tai ilgalaikis plaukelių šalinimo būdas, tad tikrai sutaupysite išlaidų vienkartiniams skustuvams, vaško juostelėms ir kt.

Fotoepiliatoriaus naudojimas pakeičia odos spalvą: MITAS

Fotoepiliacija yra sėkmingai naudojama grožio industrijoje jau daugiau nei 15 metų. Per visą šį laikotarpį nėra užfiksuota atvejų, kai fotoepiliatoriaus skleidžiamas šviesos srautas kaip nors pakeitė odos spalvą ar kitaip sukėlė jai ilgalaikį neigiamą poveikį.

Fotoepiliacija tinka visiems: beveik FAKTAS

Fotoepiliacija iš tikrųjų yra labai universalus metodas, leidžiantis depiliuoti viso kūno plaukelius. Tokia depiliacija tinka vyrams ir moterims, net ir žmonėms, turintiems jautrią odą. Vis dėlto fotoepiliacija neveikia, kai plaukeliuose nėra pigmento melanino, tad ji nebus efektyvi depiliuojant baltus, žilus ar labai šviesius ir raudonus plaukelius.

Kuo juodesnis plaukas, tuo prasčiau veikia fotoepiliatorius: MITAS

Fotoepiliatoriaus skleidžiamą šviesą sugeria plaukelyje esantis melaninas, kuris ir nulemia jo spalvą. Tad kuo tamsesnis plaukas, tuo efektyviau veiks fotoepiliacijos metodas. Plaukų tankis ir struktūra neturi jokios įtakos – šiuo būdu veiksmingai pašalinami visi nepageidaujami plaukeliai su fotoepiliatoriumi.