Pažintys suaugusiems – mitai ir realybė

Turbūt nėra žmogaus, kuris(-i) nebūtų girdėjęs apie tai, kas yra pažintys suaugusiems. Tačiau, nepaisant didelio žinomumo, tai yra viena iš tų sričių, kurią supa daugybė mitų. Manome, kad būtų naudinga paminėti kai kuriuos įdomius faktus, skaičius ir dalykus apie šias pažintis bei patikrinti, kas yra mitas, o kas – realybė. Pažvelkime ir įsigilinkime!

Šiuose portaluose yra tik vyrai

Daug kas galvoja, jog intymios pažintys visai nedomina moterų. Pasak šio teiginio, tokiose svetainėse registruojasi tik vieniši arba neištikimi vyrai. Statistikos duomenimis (priklausomai nuo portalo), vyrų paskyros sudaro 40-58% visų, suaugusiems skirtų pažinčių portalų narių. Tad kai kuriuose jie yra dauguma, tačiau net ir juose apstu ir priešingos lyties atstovių. Na, o kai kuriuose portaluose jie net nesudaro daugumos, todėl šis mitas nėra visiškai teisingas.

Verdiktas: nelabai atitinka realybę.

Šiuose portaluose neįmanoma rasti rimtus santykius

Ypač dažnai pažintys suaugusiems yra tapatinamos tik su vienos nakties nuotykiais, trumpalaikiais ar platoniškais romanais. Vėlgi, jeigu remiamės statistika, apie 7-10% porų, kurios šiuo metu yra ilgalaikiuose santykiuose, savo santykius pradėjo būtent tokiu būdu, todėl atsitiktinė pažintis nebūtinai neturi ateities. Kartais kūniškas ryšys sukuria dvasinį bei emocinį, o ne atvirkščiai.

Verdiktas: ne visiškai teisinga.

Nesaugu susitikinėti su kažkuo iš tokių portalų

Bet kur, pamatę terminus sex pažintys ir pagalvodami apie tokio tipo susitikimus, kai kurie žmonės iš karto skelbia priešingą nuomonę bei teigia, jog tokie susitikimai prie gero neveda. Pasak jų, labai didelė tokių susitikimų dalis turi nelaimingą pabaigą arba, jog kažkuris yra vienaip arba kitaip nuskriaudžiamas. Tačiau pažinčių suaugusiems portaluose susitikę žmonės itin retai kreipiasi į kažką dėl to, jog nukentėjo. Taip yra dėl to, kad patiriamų skriaudų dalis artimoje aplinkoje ar kitomis aplinkybėmis yra gerokai didesnė.

Verdiktas: neatitinka realybės, nors saugotis – visada gerai!

Čia daug kas apgaudinėja savo vyrus/žmonas

Taip pat dažnai galima girdėti, jog visi esantys tokiuose portaluose slepia savo tikrąjį santykių statusą. Pasak skeptikų, didelė dalis narių yra įsipareigoję, tiesiog nepatenkinti savo asmeniniais santykiais ir dažniausiai ieško kažko daugiau. Šiems kritikams prieštarauja oficiali statistika, kuri teigia, jog iš visų, kurie kažkada pripažįsta buvę neištikimi savo antrajai pusei, tik apie 10-15% tokius santykius užmezgė per pažinčių portalą. Likusieji tai dažniausiai daro: darbe, mokslo įstaigoje, klube ar bare.

Verdiktas: tiesa tik iš dalies.

Visi meluoja dėl savo išvaizdos

Statistikos duomenimis, sąmoningai netiesą apie savo išvaizdą profiliuose nurodo beveik trys iš keturių pažinčių portalų lankytojų. Moterys dažniausiai meluoja apie svorį (save palengvindamos 3-5kg) ir amžių (save pajaunindamos 1-3 metais). Vyrai dažniausiai meluoja apie ūgį (sau prideda 2-3cm) ir pajamas (jas padidina 10-20%). Tad, net, jeigu ir meluoja, didelės žalos kitiems tai, įprastai, nedaro.

Verdiktas: iš dalies teisinga, tačiau tai ne taip blogai, kaip galvoja visi.

Apibendrinimas

Viską apibendrinant galima pasakyti, kad didelė dalis mitų yra visiškai neteisingi arba teisingi tik iš dalies. Jeigu norite apie tokias pažintis sužinoti plačiau – patys susikurkite anketą, pabendraukite su žmonėmis ir darykite nepriklausomas išvadas!