Kaip išsirinkti patikimą spausdintuvą?

Dažnas žmogus savo gyvenime, prieš pirkdamas prekes, susiduria su daug įvairių klausimų. Žinoma, svarbiausi kriterijai kiekvienai prekei yra tiek kokybė, tiek ir kaina. Būtent šie du kriterijai galioja ir norint išsirinkti spausdintuvą ar bet kokį kitą įrenginį.

Geri spausdintuvai

Kas yra geri spausdintuvai atsakyti būtų sunku. Tikriausiai kiekvienam žmogui žodis „gerai“ reiškia vis kitokį įrenginį. Vis dėlto, pasvarsčius kas yra geri spausdintuvai, būtų galima teigti, kad tie, kurie veikia, o visa kita tik detalės. Tad, kaip išsirinkti patikimą ir gerą spausdintuvą nenuskriaudžiant savo piniginės? Prieš renkantis prekę, būtina savo galvoje aptarti keletą svarbių klausimų:

  1. Ar dažnai spausdintuvas bus naudojamas? Jeigu jo reikia tik kartais, atsispausdinti tam tikrą medžiagą ar dokumentą, jeigu jis nėra viena iš svarbiausių detalių biure ar namuose, tai patartina rinktis mažesnio galingumo spausdintuvą.
  2. Kokia jo funkcija bus svarbiausia: skenavimas ar kopijavimas? Tikrai kiekvienas, nesidomintis šiuolaikinėmis technologijomis nustebtų sužinojęs, kad šiais laikais galima įsigyti spausdintuvus, kurie turi ne vieną, o net kelias funkcijas, taip yra vadinami daugiafunkciniai spausdintuvai. Šie spausdintuvai yra pasirenkami tų žmonių, kurių darbas nuo jų neatsiejamas, kurie nenori švaistyti pinigų ir pirkti daug įvairių įrenginių savo darbo vietoje, o nori vieno, kokybiško ir gero spausdintuvo.
  3. Ar spausdinsite tik juodai baltus dokumentus, ar ir spalvotus? Juodai baltų dokumentų spausdintuvai yra pigesni už spalvotus, tačiau jų ir funkcijos ribotos. Norintys ne tik juodų, bet ir spalvotų lapų, turėtų įsigyti spausdintuvus su viena ar net keliomis dažų kasetėmis, pagal poreikius.
  4. Ar reikalingas greitas spausdinimas? Jeigu taip, reikia rinktis spausdintuvus su didesniu nei 20 p./min. skaičiumi.
  5. Ar svarbi kokybė ir raiška? Jeigu atsakymas teigiamas, tai specialistai pataria išsirinkti spausdintuvą su didesne raiška. Taip pat reikia pridurti, kad norintys spausdinti reikalingą medžiagą iš abiejų pusių, turėtų rinktis spausdintuvus su „Dublex Print“ funkcija.

Tai ne vieninteliai klausimai, kuriuos reikia užduoti sau prieš perkant spausdintuvą. Reikėtų atsižvelgti ir į pinigus, nuspręsti iš anksto, kiek galite skirti spausdintuvui ir viską pasvėrę išsirinkti patį geriausią sau ar savo darbuotojams.