Musulmonų moterų apranga – iš ko ji susideda?

Ne paslaptis, kad kiekvienas kraštas yra ypatingas bei unikalus, jis žavi savitais papročiais bei tradicijomis. Patiekalai, valgymo kultūra, netgi drabužiai – skirtingomis ypatybėmis. Na, o kas pasakytina apie musulmones? Kokius apdarus renkasi jos?

Netrūktų pastebėti, kad moterų musulmonių apranga skiriasi nuo to, ką esame įpratę matyti daugumoje Europos šalių. Verta akcentuoti, kad paprastai musulmonų moterys renkasi itin uždarus drabužius, visas kūnas turi būti dengiamas, išskyrus tam tikrą dalį veido bei plaštakas. Nors formuojant tokio pobūdžio įvaizdį, yra galimi įvairūs variantai, verta akcentuoti, kad paprastai dvi pagrindinės dalys – kūną dengiantys drabužiai bei galvą dengianti skara. Visgi, tai pat nereikėtų pamiršti, kad nebūtinai turi būti pasirenkamos vien tik niūrios spalvos – dažnu atvjeu, jos gali būti ypač įvairios. 

Na, o pabaigai belieka tik pasakyti, kad jei esate moteris ir ruošiatės turistiniais tikslais keliauti į musulmoniškus kraštus, tai ypač reikėtų prisiminti, kad ir jums gali tekti laikytis tam tikrų aprangos reikalavimų. Taigi, planuodamos kelionę, visų pirma, numatykite, kur ir kokiose objektuose lankysitės, ir, ar norint juose lankytis, reikalinga tam tikra apranga? Jei taip, tokiu atveju, dar pasidomėkite dar vienu dalyku – ar reikiamą aprangą galėsite gauti jau atvykę į objektą, ar, visgi tuo turėtumėte pasirūpinti pačios iš anksto? Na, o  vyrai – taip pat ne išimtis: tam tikrų aprangos reikalavimų kai kuriais atvejais, gali tekti laikytis ir jiems. Taigi, jei planuojate lankytis šiuose kraštuose, tai irgi iš anksto numatykite, kur ir kokiais tikslais lankysitės, ir ar bus taikomi aprangos reikalavimai. Taigi, keliones planuokite atsakingai, įvertinę tam tikrus akcentus. Na, o dar daugiau svarbios informacijos galite rasti http://www.baciunai.lt/grozis/kostiumai/