5 keisti masažo būdai iš viso pasaulio. Kurį norėtumėte išbandyti patys?

Prisilietimas praktikuojamas kaip gydymo metodas ir kildinamas iš technikų, kurių šaknys siekia senovės istoriją. Rytų ir Vakarų civilizacijos nustatė, kad natūralus gydymas ir masažas gali išgydyti sužalojimus, palengvinti ar panaikinti skausmą, užkirsti kelią bei gydyti kai kurias ligas. Be to, ir šiais laikais ir dar prieš mūsų erą masažas padėdavo sumažinti stresą bei sukelti gilų atsipalaidavimą.

Masažo terapija pradžioje buvo šventa natūralaus gydymo sistema. Tačiau, per ilgą istorijos laikotarpį, kultūrinės permainos šventą masažo terapijos procesą pavertė nepriimtina, prastos reputacijos mėgavimosi forma. Po visų ilgai trukusių pokyčių, masažas šiais moderniais laikais patyrė atgimimą. Šiandien masažo terapija visame pasaulyje yra labai gerbiamas visuotinis gydymo metodas. Dabar masažas yra išsivystęs į atpalaidavimo ir gydymo praktiką. Masažo terapijai naudojamas ne tik rankų prisilietimas, bet ir įvairūs masažuokliai, kurių dėka, kiekvienas norintis lepintis masažu gali juo džiaugtis namuose, nesamdant masažisto.

Masažo terapija, bėgant laikui tobulėjo, radosi įvairios masažo technikos, priemonės ir būdai. O tarp jų pasitaikė ir tikrai keistų.

Gyvatės — masažistės

keisti masažuokliai 1

Kas galėjo pagalvoti, kad žvynaroplė gyvatė gali tapti masažiste? Ko gero, ne kiekvienas ryžtųsi tokiai masažo terapijai. Įdomu, jei nežinotumėte, kad Jums masažą daro gyvatė, ar atspėtumėte? Tai būtų taip netikėta, kad dauguma žmonių nė nešautų į galvą, kad juos masažuoti gali gyvatės!

„Slendo Massager“ — elektrinis masažuoklis su metaliniais voleliais 

keisti masažai

Tai buvo 1940-ųjų moterų viltis numesti svorio nesportuojant, o tik stimuliuojant raumenų susitraukimus. Nuotraukoje matyti kaip žurnalo „LIFE Magazine“ modelis Pat Ogden pozuoja su atšiauriu masažuokliu, kuris, kaip buvo teigiama, aukštyn ir žemyn judančiais ritinėliais stebuklingai naikina riebalus nuo pilvo, klubų ir šlaunų. Atrodo, jog Pat’ė nebuvo labai sužavėta šiuo prietaisu.

Sraigių masažas

keisti masažuokliai 3

Galite mėgautis šiuo gličiu sraigės masažo metodu Rusijoje, Japonijoje ir Anglijoje. Kodėl žmogus turėtų norėti, kad jam ant veido uždėtų sraigę? Tikima, kad šis masažo metodas padeda atkurti odą, kovoti su raukšlėmis, randais bei po nudegimų likusiomis žymėmis. Procedūros metu jums per veidą aukštyn ir žemyn ropotų kelios gigantiškos afrikinės sraigės, už savęs palikdamos gleives, kurios padeda atsigauti sužalovai odai.

Kaktusų masažas

keisti masažuokliai 4

Meksikoje praktikuojamas kaktusų masažas. Tai neskausmingas procesas, nes prieš procedūra kaktuso spygliai pašalinami. Klausite, kokia tada esmė? Pasirodo kaktuso terapijos metu yra drėkinama oda.

Galvos masažas kiaušiniais

keisti masažai 5

Kinijoje manoma, jei tėvas savo vaikui po pirmojo plaukų kirpimo pamasažuoja galvą su virtais kiaušiniais — jį lydės sėkmė. Remiantis tradiciniais įsitikinimais (prietarais), yra tikima, jog vaiką reikia kirpti tuomet kaip yra labiausiai tikėtinas laikas užtikrinti sėkmę, tai yra, antrojo Kinijos mėnulio mėnesio antrąją dieną — vasario 23-iąją.