Masažas kaina

Šiais laikais gyvenimo tempas yra itin spartus. Šiandien mes visi skubame, lekiame, ir tai yra visiškai natūralu. Jaučiame nuolatinį stresą, kuris mus vargina, sekina, gadina nuotaiką bei iššaukia įvairiausias fizines ir psichologines problemas. Visą dieną esame apsupti skubių darbų, kuriuos reikia nedelsiant atlikti, nieko negalima atidėlioti, o dar kur papildomos veiklos, vaikai ir buitis. Viską privalu suspėti čia ir dabar. Tad, poilsiui beveik nelieka laiko. Todėl vienas efektyvesnių poilsio pasirinkimų yra pasilepinimas masažu. Masažas nereikalauja daug laiko, galima rinktis iš įvairių variantų laiko trukmės atžvilgiu. Procedūra gali trukti nuo 25 min iki 120 min.

Stresas, masažas, kaina

Nuolat sukantis toje pačioje rutinoje, žmogus pavargsta ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Stresas, įtampa gali būti įveikiami paprasčiausio masažo dėka, švelniais prisilietimais, kurie atpalaiduoja ir nustumia į šoną tą nuolatos besikaupiantį stresą bent jau kažkuriam laikui. Patyręs masažuotojas savo įgudusiomis rankomis gali jus nustebinti maloniais ir atpalaiduojančiais potyriais. Masažo metu bent akimirką pamiršite visus tuos kamuojančius ir jūsų pečius slegiančius rūpesčius, atsipalaiduosite ir pasinersite į ramybės būseną.

Masažo nauda:

  • Kraujotakos pagerėjimas;
  • Sustingusių raumenų atpalaidavimas;
  • Nuovargio bei streso išsklaidymas;
  • Energijos susigrąžinimas;
  • Odos būklės pagerėjimas, celiulito panaikinimas;
  • Odos švytėjimas ir susigrąžintas elastingumas;

Masažas, kaina ir jo trukmė

Šiandien galime rinktis iš itin plataus spektro įvairiausių masažų pasirinkimų. Tai ir tailandietiškas, ajurvedinis, lietuviškasis ETNO masažas su gintaro prieskoniu, sportinis, limfodrenažinis, atpalaiduojantis arba pilinginis veido, kaklo, nugaros, kojų, rankų, pėdų ar, tiesiog, viso kūno masažas. Masažo kaina labai priklauso nuo masažo tipo bei jo trukmės. Pavyzdžiui, pigiausias masažas būtų tam tikros kūno vietos, kaip kad pėdų ir plaštakų masažas: kaina prasideda nuo 19 Eur už 30 min procedūrą. Tailandietiškas masažas: kaina nuo 70 Eur už 90 min trukmės procedūrą. Atpalaiduojantis viso kūno masažas: kaina nuo 45 Eur už pusantros valandos trukmės procedūrą.
Masažais gali lepintis kiekvienas – vyrai ir moterys, vaikai ir senyvo amžiaus žmonės, netgi itin kruopščiai savo dienotvarkę planuojantis asmuo. Masažą galimą atlikti ir pietų pertraukos metu. 30 min ramybės ir švelnių judesių tikrai prasklaidys susikaupusį nerimą ir stresą.