Apie dantų balinimą ir baltumą istorijos eigoje

Šiais laikais apie dantų balinimą kalbama labai daug. Vis daugiau žmonių džiaugiasi, kad pagaliau gali turėti tokią šypseną apie kokią visada svajojo. Juolab, procedūros kaina nėra labai didelė, o efektas laikosi iki metų ir daugiau. Akivaizdu, kad dantų balinimas šiuo metu yra labai pamėgta procedūra, kuri gali padėti puošti save balta šypsena. Paslaugas teikia Juozas.Dental klinika, kuri pasirūpins, kad visada atrodytumėte puikiai.

Kaunas – miestas, kur visi šypsosi plačiai!

Tiesa, taip buvo ne visada.

Dantų balinimas Kaune ir kituose pasaulio miestuose išpopuliarėjo tik paskutinį amžių. Anksčiau baltiems dantims nebuvo skiriama labai daug dėmesio. Galbūt galima būtų pridurti, kad dantims apskritai nebuvo skiriama daug dėmesio, kadangi buvo svarbiausia, kad jie kuo ilgiau išlaikytų savo funkciją. Tačiau to poreikis turėjo mažai sąsajų su kasdienine burnos higiena. Paprasčiausiai buvo galvojama, kad viskas remiasi į žmogaus kaulo struktūrą ir būtent kaulas nulemia – kaip ilgai dantys tarnaus ir koks yra jų baltumas.

Negalima visiškai ginčytis, kadangi tikrai – dantų kaulų spalva  nulemia ir gaunamą rezultatą. Jeigu kaulas yra labai pilkos spalvos, tokiu atveju dantų balinimas nepadės pasiekti tokio rezultato, kuris gali būti reklamuojamas. Norėdami sužinoti kokios yra Jūsų galimybės po šios procedūros – turėtumėte pasitarti su specialistu, kuris įvertinęs dantų būklę pateiktų rekomendacijas dėl tinkamiausio dantų balinimo būdo bei tikėtinų rezultatų.

Grįžtant prie istorijos verta paminti, kad dantų baltumui daugiausia dėmesio buvo skiriama Japonijoje, kur jau nuo seno buvo akcentuojama higienos spalva. Kol Europa Viduriniais amžiais skendėjo tamsoje, tuo tarpu Azijoje jau buvo ne tik kasdien prausiamasi, tačiau tuo pačiu ir valomasi dantis. Žinoma, jie nebuvo tokie balti, kokius šiuo metu gali “suteikti” dantų balinimas, tačiau palyginimui – dantys atrodė gana gražūs, svarbiausia – sveiki.

Jeigu norite grožėtis  savo šypsena veidrodyje – tokiu atveju siūlome išbandyti procedūrą. Kaina nėra labai didelė, juolab, rezultatas yra ilgalaikis.

Žinoma, kainos bus mažesnės palaukus akcijos, tad sekite info. Galimybės dažnai pateikiamos Kaune, tad pasinaudokite jomis ir šypsokitės plačiai!