Ekspertų patarimai: oro kondicionieriaus paieškos

Dažnai sakoma, ka roges žiemai reikia ruošti vasarą. Tai leidžia ne tik sutaupyti, tačiau artėjant sezonui jaustis visiškai ramiai. Nors už lango jau kaitina saulutė, visgi, geriau dabar pradėti ieškoti kondicionieriaus nei nukelti darbus dar tolimesniam laikotarpiui. Vėdinimas namuose yra būtinas. Ir ne tik todėl, kad labai kaitriomis dienomis galėtumėte maloniai būti namuose. Paprasčiausiai, nuolatos cirkuliuodamas oras valosi, tuo pačiu jis kur kas maloniau kvepia, namuose yra kur kas jaukiau ir švariau.

Vėdinimas būtinas ir geriausiai vėdinimo darbus gali atlikti kondicionieriai, kurių pasirinkimas rinkoje šiuo metu yra labai platus.

Norėdami kiek supaprastinti paieškas nurodome meistro patarimus, kuriuos atskleidžia ilgametė praktiką. Juk kondicionierius yra ilgalaikė investicija, tad jo ieškant reikia apgalvoti labai daug kriterijų.

Ieškodami Jums labiausiai tinkamo rodo kondicionieriaus pirmiausia turite apgalvoti tai, kokias tiksliai funkcijas jis turi atlikti. Kol vieni skirti tik oro vėdinimui ir dažniausiai naudojami vasaros metu, tuo tarpu kiti sėkmingai valo orą ir naudojami ištisus metus. Šiuo metu vis plačiau plinta kondicionieriai, kurie tuo pačiu ir šildo patalpas, tad tai inovatyvus būdas kiek pagerinti mikro klimatą namuose. Žinoma, žiemos metu tai negali būti vienintelė namų pašildymo sistema, tačiau papildoma – puiki.

Kondicionieriai labai giriami todėl, kad jie puikiai atlieka vėdinimo funkciją, o tai yra būtina norint neturėti jokių alergijų. Visi, kurie turi gyvūnus žino, koks svarbus yra vėdinimas. Jis gali panaikinti visus plaukus ir mikroorganizmus, kurie gali būti kenksmingi žmogaus organizmui. Tuo pačiu namuose panaikinamas pelėsis, kuris dažniausiai atsiranda dėl nuolatinės drėgmės.

Kai ieškote kondicionieriaus, kurio funkcijomis planuojate pasinaudoti, Jums reikia įvertinti:

  1. Įrangos galingumą.
  2. Patalpų  plotį bei aukštį.
  3. Langų plotą,
  4. Langų išsidėstymo kryptos.
  5. Veikiančių elektros prietaisų gali galingumą.
  6. Ir kitus kriterijus.

Ieškodami turėtumėte apsitarti su specialistais, kadangi jie įvertinę Jūsų poreikius gali pasiūlyti ir labiausiai tinkamą sistemą.

Nepamirškite, kad vėdinimas būtinas ne tik nuosavuose namuose, tačiau ir biuruose bei kitose vietose, kur būna žmonės. Daugelis klysta galvodami, kad vasaros metu jis turi būti reikalingesnis. Tikrai ne, kadangi būtent žiemos metu žmonės dažniausiai ir renkasi tą įrangą, kuri leidžia gyventi jaukiai ir pamiršti sauso bei nemalonaus oro pojūtį.

Tiesa, kai jau pasirinkote Jums labiausiai tinkamą sistemą – nepamirškite montavimo bei priežiūros darbus palikti profesionalams, kurie yra pasiruošę užtikrinti, kad įranga Jums ilgai bei sėkmingai veiktų.