Elektroninių cigarečių rūšys

Nors rūkymas yra laikomas žalingu įpročiu, nesunku pastebėti, kad jį turi milijonai žmonių pasaulyje. Belieka tik pridurti, kad ilgainiui buvo pradėta ieškoti mažiau sveikatai kenksmingų alternatyvų ir puikiu to rezultatu tapo elektroninės cigaretės. Jos buvo išrastos dar 2003 metais, o rinkoje pirmą kartą pasirodė 2004 metais. Lyginant su įprastomis cigaretėmis, elektroninės cigaretės ne tik mažiau kenkia žmogaus sveikatai, bet ir taip pat yra išmetama į aplinką mažiau kenksmingų medžiagų. Na, o dar vienas svarbus šio pasirinkimo privalumas yra tas, kad elektroninės cigaretės gali būti įvairaus aromato: vanilės, vyšnių, šokolado, mėtų, kavos, uogų, vaisių, gaiviųjų gėrimų ir t.t. Na, o dabar – pats metas apžvelgti elektroninių cigarečių rūšis.

Pagal sudarančias dalis

Pagal sudarančias dalis, elektroninės cigaretės gali būti skirstomos į dvi grupes: jos gali būti sudarytos iš dviejų arba iš trijų sudedamųjų dalių. Jei elektroninė cigaretė yra sudaryta iš dviejų dalių, tai ją sudaro baterija ir kaitiklis kartu su kapsule bei skysčiu). Na, o, jei elektroninė cigaretė yra sudaryta iš trijų dalių, tai ją sudaro maitinimo elementas, kaitiklis ir kapsulės.

Pagal veikimo principą

Pagal veikimo principą, elektroninės cigaretės gali būti skirstomos į dvi grupes: įkraunamos ir neįkraunamos. Belieka tik pridurti, kad įkraunamos elektroninės cigaretės yra mažiau patogus pasirinkimas, nes, jei planuojate leisti laiką tose erdvėse, kur nebus galimybės įkrauti cigaretę, tai gali tekti atsisakyti minties apie rūkymą.

Pagal naudojamą medžiagą

Elektroninės cigaretės taip pat gali būti skirstomos ir pagal naudojamą medžiagą. Taigi, gali būti naudojamas arba sintetinis nikotinas, arba tabako lapų ekstraktas (jis, beje, nėra deginamas, o tik pašildomas). Na, o norintieji apie el. cigaretes sužinoti daugiau, turėtų užsukti į http://www.tangopc.lt/kategorija/produktai/elektronines-cigaretes/.