Ką reikėtų turėti miegamajame, norint užtikrinti tobulus lytinius santykius?

Seksas neturėtų būti vien tik fizinė veikla

Ne paslaptis, kad daugumai žmonių vienas svarbesnių partnerystės aspektų yra tarpusavio intymumas bei lytiniai santykiai. Tačiau nutinka taip, kad po tam tikro laiko kartu, seksas gali pasidaryti kiek banalus ir nebeteikiantis tiek pasitenkinimo kaip anksčiau. Visa tai yra natūralu ir suprantama, juk žmogus kaip būtybė nuolat ieško kažko naujo, kažko jaudinančio, jausmus kaitinančio. Bet ar tai reiškia, kad jums reikia atsikratyti senojo partnerio ir pasinerti į kelionę naujojo paieškoms?

Absoliučiai ne. Norint turėti tobulus lytinius santykius, vienas svarbiausių punktų yra surasti tinkamą partnerį, su juo užmegzti tarpusavio ryšį, jausti vienas kitą tiek emociškai, tiek fiziškai. Jeigu santykiuose pasiekėte tam tikrą momentą, kai seksas darosi kasdieniškas ir vienodas, šansas yra, kad jūs ir jūsų partneris praleidote nemažą laiko tarpą kartu, kas yra sveikintina ir neretai pavydėtina. Dažna moteris ieško vyro, kuris ją pažintų kaip pažįsta save patį, kuris žinotų jos silpniausias vietas, paslaptingiausius troškimus, kad ir kokie jie bebūtų. Seksas nėra vien tik fizinis veiksmas, skirtas patenkinti mūsų gyvuliškus instinktus bei aistrą.

Kad ir kaip svarbu emocinis ryšys tobulų lytinių santykių užtikrinimui, neretai vien to nepakanka. Tačiau pasitikėjimas vienas kitu, užtikrina didesnį tarpusavio bendravimą bei norų išreiškimą, šiuo atveju- seksualinių fantazijų. Retas asmuo, kuris lytiškai santykiaujant su kitu žmogumi pirmą kartą, nesidrovės pasidalinti savais “iškrypimais”. Būtent čia ir pasireiškia ilgesnio bendravimo privalumai.

Paprasta, efektyvu, malonu 

Ko gero viena paprasčiausių, bet dažniausiai perkamų erotinių prekių yra lubrikantai. Dažnam asmeniui tai gali būti lytinį gyvenimą aukštyn kojomis apverčiantis atradimas, suteikiantis malonumą tiek jai, tiek ir jam. Tikriausiai ne vienai moteriai teko patirti galimai gėdingą bei skausmingą jausmą lytinių santykių metu. Tačiau, tai yra viena lengviau išsprendžiamų problemų lubrikantų dėka.

Miegamojo žaidimų paįvairinimas

Pastaruoju metu pasaulyje yra išaugusi grubumo bei seksualinių žaidimų miegamajame tendencija. Kodėl jinai tokia populiari? Atsakymas labai paprastas- ji įneša įvairovės ir naujų pojūčių į mūsų seksualinius gyvenimus. Tendencijos spartus šuolis prasidėjo su knygų “Penkiasdešimt pilkų atspalvių” ekranizacija, kurios pritraukė milijonų dėmesius. Taip, suprantama, kad visa tai jau gali atrodyti nuvalkiota, bei girdėtą begalę kartų, tačiau, jeigu šios knygos bei filmai tapo tokie populiarūs (ypač moterų tarpe), reiškia, kad juose daroma kažkas tokio, kas žadina aistrą bei susidomėjimą. Ir visa tai puikiai suprantama, nes dažna moteris slapčia trokšta to, kas yra aprašoma knygose, filmuose. Trokšta, tačiau niekados to nepatiria. Taigi kodėl nepabandžius to, ko nereta moteris slapta geidžia?

Vienas paprastesnių būdų šiuos troškimus išpildyti yra antrankiai miegamajame. Antrankiai yra puiki pradžia patikrinti ar jūsų antroji pusė yra linkusi į tokias žaidynes, kadangi tai nėra nieko ekstremalaus, kas galėtų atbaidyti nuo šitokių fantazijų ateityje. O jeigu antrankiai paįvairins jūsų lytinius santykius ir norėsite kažko daugiau, nesunkiai rasite daugybę kitokių “įrankių”, pildančių slapčiausius geidimus, bei tobulinančių jūsų seksualinį gyvenimą. Tačiau reikia atsiminti, kad ne visi linkę į tokius žaidimus, dėl to negalima savo partnerio per daug spausti.