Kaip darbe apsisaugoti nuo žiemos šaltuko?

Žiema, tai metų laikas, kuomet lauke dirbti nesinori, nes lauke yra šalta ir drėgna. Tačiau darbo ir oro nepasirinksi, dėl to reikia pasirūpinti tinkama apranga. Šaltuoju metų laiku labai svarbi avalynė, jog apsaugotų ne tik nuo šalčio, bet ir nuo drėgmės. Pasirinkta teisinga žieminė darbo avalynė gali padėti kojoms mažiau pavargti ir teisingai atlikti savo darbą. Taip pat reikalingi ne tik žieminiai batai, bet ir visa speciali darbinė apranga, kuri padeda nesušalti lauke ir nevaržo judesių. Yra įvairūs kombinezonai, kurie tinka darbui lauke, turi kišenėles, kuriose galima laikyti įvairius reikiamus daiktus. Taip pat ir darbinės striukės, kurios priglunda prie kūno ir leidžia šiltai ir kokybiškai atlikti savo darbą. Vėstant orams patogiausia yra darbinė liemenė, kuri visiškai nevaržo rankų darbo, dėl to žmogus gali dirbti kokybiškai ir šiltai. Jei yra labai šalta žiema, po apačia rekomenduojama dėvėti termo apatinius rūbus, kurie sulaiko šilumą, nepraleidžia šalčio ir yra itin patogūs, priglunda lyg antra oda.

  • Renkantis žieminius darbo batus reikia atkreipti dėmesį į kokybę, kad batuose kojos neprakaituotų, nes tai sukelia diskomforto jausmą darbo metu.
  • Batų kaina turi būti adekvati, nes tai yra darbiniai batai, kurie turi būti ne kiek gražus, bet labai patogūs.
  • Renkantis batų dizainą svarbu atkreipti dėmesį, iš kokios medžiagos batai yra pagaminti ir koks jų padas.
  • Prieš dėvint batus, juos galima išpurkšti specialiu batų purškikliu nuo drėgmės, ar padui pritaikyti plastikinius antpadžius nuo slydimo. 

Kur galima panaudoti termo rūbus?

Termo apatiniai rūbai tampa vis populiaresni tarp žmonių, nes jie puikiai atlieka savo funkciją – nepraleidžia šalčio ir sulaiko šilumą, dėl to žmonės juos mėgsta. Šie rūbai yra itin patogūs, slidžios medžiagos, kuri pilnai priglunda prie kūno ir jaučiamas komfortiškas jausmas. Tačiau ar žinojote, kad termo rūbai pašalina ir drėgmę? Taip, tai yra visiška tiesa, dėl to juos galima dėvėti ir darbe, ir šaltą žiemos dieną, ar net išvykoje, kelionėje į kalnus. Termo apatinius rūbus galite rasti šioje internetinėje parduotuvėje https://www.atvila.lt/lt.

Juk svarbiausia gerai jaustis, o žiemos metu nesušalti, dėl to aprangą rinkitės atsakingai tiek į darbą, tiek poilsiui, kad nereikėtų sušalti.