Skaičiuoklė

Jei taip nutiko, kad jūs laikinai netekote darbo ir iškilo finansinių sunkumų, o turite pasiėmę paskolą, galite nesijaudinti, nes išeitis yra. Jūs galite pasinaudoti paskolos refinansavimo galimybe. Dažnai nutinka, kad žmonės neįvertinę savo galimybių pasinaudoja greitaisiais kreditais, tačiau nepagalvoja, kad jų grąžinimo terminas yra žymiai trumpesnis nei įprastos vartojamosios paskolos. Tada pradeda kauptis delspinigiai, kurie kai kuriais atvejais net gerokai viršija paimto kredito sumą. Tuomet tenka ieškoti galimybių kaip galima būtų tą įsiskolinimą panaikinti, pasinaudojus paskolų refinansavimo galimybe.

Paskolų refinansavimo skaičiuoklė, gali padėti bent preliminariai sužinoti, kokią sumą jums gali padengti kredito unija. Patogu naudotis, tokio tipo finansine įstaiga, nes paskolos, tame tarpe ir refinansavimas yra suteikiamas be jokio užstato. Paskolos dydis yra nustatomas susipažinus su jūsų kredito istorija ir finansine situacija. Taip pat kredito unija perima jūsų įsiskolinimus ir atsiskaito su įmonėmis, kurioms jūs esate skolingi. Visi norintieji ž, gauti refinansavimo paslaugas yra konsultuojami visiškai nemokamai. Dėl konsultacijos su kredito įstaigos vadybininku, reiktu susitarti iš anksto ir ateiti paruošus, reikalingus dokumentus. Tuomet ir atsakymas, ar jūsų prašymas bus patenkintas, bus parengtas žymiai greičiau.

Refinansavimo paslauga atsirado palyginus visai neseniai, bet labai sparčiai išpopuliarėjo, tuomet kai vis daugiau žmonių pradėjo naudotis greitaisiais kreditais ir dėl to turėti finansinių sunkumų. Kitos finansinės įstaigos, nenoriai teikia refinansavimo paslaugas, nes rizika, yra žymiai didesnė o ir tokio skolinimosi sąlygos ne visada būna komerciškai naudingos ir pelningos, lyginant su kitokio tipo paskolomis, skirtomis nekilnojamam turtui įsigyti ar verslo plėtrai, įrangai ir kitiems stambiems pirkiniams. Tad kredito unija yra žymiai patrauklesnė, nes finansinė pagalba yra suteikiama praktiškai visiems, pilnamečiams, darbingo amžiaus žmonėms.