kariniai zaidimai

Kompiuteriniai žaidimai šiais laikais tikrai ne tik vaikučių, tačiau ir suaugusių asmenų užsiėmimas smagiai praleisti laiką, paprasčiausiai pailsėti po rimtų dienos darbų. Tiesa, žaidimų pasirinkimas labai platus ir kol vieni yra giriami (matematiniai), tuo tarpu kiti susilaukia labai daug priekaištų (kariniai žaidimai). Ypač iš itin aktyvių super mamyčių, kurios galvoja, kad kariniai žaidimai sukels vaikui agresiją ir jis perims netinkamus įpročius.

Baimė gali būti daugiau arba mažiau pagrįsta arba visiškai nepagrįsta. Šiuo atveju šaudymo žaidimai internetu nėra blogiau nei tai ką vaikas mato per TV arba skaito laikraščiuose.

Tačiau apie viską nuo pat pradžių.

Jeigu ieškote žaidimo vaikui – būtinai susipažinkite su galimybėmis. Ypač tokiu atveju, kai vaikas žaidžia internetu. Paprasčiausiai rekomenduokite jam tokius žaidimus, kurie atrodo tinkamiausi. Tačiau tuo pačiu nepamirškite, kad labai saugodami savo vaiką nuo visko – pakenksite jam. Taigi, net ir paprasčiausi kariniai ir nuotykių žaidimai online gali būti puikia mokomąja priemone, kuri paprasčiausiai paruošia vaiką gyvenimui.

Vaikai labai daug negatyvios informacijos mato aplinkui, tad žaidimai padaro labai mažą įtaką jų suvokiamam pasauliui apie tokius baisesnius dalykus, kaip kad karas. Net ir paprasčiausios žinos gali būti labai informatyvios, tačiau tuo pačiu ir žalingos, kadangi rodomi vaizdai labai dažnai kraupesni nei tie, kurie būna žaidimuose. Juolab, labai svarbu, kad vaikas matytų realų pasaulį ir suvoktų, kad ne visi gyvena taip gerai, kaip jis. Tai yra auklėjimo dalis be kurios neturėtų augti nei vienas vaikas.

Kariniai žaidimai tikrai nėra blogi. Juk ir tie patys kariniai žaidimai gali būti labai skirtingi. Kol vienu atveju grafika tikrai gana gąsdinanti ir atrodo, kad ji kiek per ryški, tuo  tarpu kiti atveju koncentruojamasi ties istorijos žiniomis ir panašiai.

Pasaulis juda į priekį, tad kartu turėtų judėti ir vaikai. Mamos, kurios labai saugo vaikus nuo tokių dalykų – kartais jiems kenkia labiau nei padeda.