Seni telefonai. Kur juos galima panaudoti?

Jeigu telefonas pradėjo streikuoti – tokiu atveju norėtume jus paskatinti neskubėti išmesti, kadangi šiais laikais visoje Lietuvoje paslaugas teikiantys meistrai tikrai daro stebuklus. Ir jokio skirtumo, telefonas visiškai neveikia ar tik nekrauna – problema bus išspręsta. 

Iphone 6S baterijos keitimo kaina

Iphone 6S baterijos keitimo kaina, juolab, ne tokia didelė, kaip kad kartais žmonės galvoja. Susipažinti su kainomis galima internete ir galiausiai pamatoma, kad iphone 6S baterijos keitimo kaina yra maža, tad visada geriau tvarkyti telefoną nei jį išmesti. Svarbiausia tvarkymo darbus palikti geriems meistrams, kurie garantuoja, kad iphone 6S baterijos keitimas prikels įrenginį naujam gyvenimui.

Iphone 6S akumuliatoriaus keitimas – bandymai sutvarkyti

Iphone 6S baterijos keitimas yra gana paprastas, tad atsiradus gedimams pirmiausia reikia juos bandyti sutvarkyti, o ne iš karto išmesti. Kadangi iphone 6S akumuliatoriaus keitimas teikiamas ne vienoje vietoje, tikime, kad pagal savo poreikius rasite ir jums labiausiai tinkamą įmonę. Galiausiai, paslaugos teikiamos per skirtingą laiko tarpą, o dažnas šiais laikais negali gyventi be telefono. Jeigu tvarkymo paslaugos truks ilgiau, tokiu atveju siūlome jį palikti tame servise, kur galite gauti ir pakaitinį telefoną. Tuomet galėsite juo naudotis tiek laiko, kiek jūsų mobilusis bus tvarkomas.

Telefonų panaudojimo būdai

Jeigu meistras, galiausiai, sako, kad telefono tvarkymas nebėra našus, tokiu atveju siūlome pagalvoti – kur geriausia jį dėti. Vienu atveju galima atiduoti mažiems vaikams, kurie su juo mielai žais. Tačiau reikia žiūrėti, kad su mobiliuoju jie nesusižalotų. Taip pat galima iš jo padaryti labai unikali statulėlė. Tai labai puikus būdas tokiu atveju, kai sugenda seno modelio telefonai. Tokiu atveju jie labai puikiai atrodo ir dažniausiai skoningai komponuojami aplinkoje.

Jeigu nei vienas panaudojimo būdas jums netiko – tokiu atveju siūloma atiduoti jį tiems, kurie galės perdirbti. Svarbiausia saugoti gamtą bei save patį, tad tegul senas telefonas būna dalimis prikeliamas naujam gyvenimui.

Manote, kad telefoną dar galima sutaisyti? Mano-phone – mobiliųjų telefonų meistrai, dirbantys ne tik Vilniuje, bet visoje Lietuvoje! iPhone remontas žema kaina, greitai teikiamos paslaugos ir garantuojamas ilgaamžiškumas!