Kaip istiesinti dantis

Šiais laikais praktiškai kiekvieno žmogaus įgytas dalykas yra kažkiek kreivi dantys. Asmeniškai dar nei karto neišėjo sutikti žmogaus kurio dantys būtų idealiai tiesūs nuo pat gimimo ir dažnas jau ankstyvoje vaikystėje buvo pasiųstas pas vaikų odontologą, kad šis jiems įstatytų kabes, dar kitaip vadinamus breketais. Tačiau jei vaikystėje tau niekas neatliko panašios procedūros, o tavo dantys ir toliau sudėlioti kreivai tavo burnoje, kyla natūralus klausimas: kaip ištiesinti dantis? Į šį klausimą padės atsakyti odontologijos klinika Pilėnė (daugiau informacijos čia: https://www.pilene.lt/paslaugos/dantu-tiesinimas)

Nenusimink į traukinį nepavėlavai ir dantis gali išsitiesinti lygiai taip pat kaip ir vaikystėje, breketų pagalba. Breketai tai tokios karūnėlės kurios uždedamos ir pritvirtinamos prie tavo dantų taip, kad sukeltų dantims spaudimą kuris priverstų juos keisti savo pozicijas tavo burnoje.

Breketai, tarpai tarp dantų būna įvairaus dydžio, ir priklauso nuo individualios žmogaus dantų pozicijos, todėl dėl tarpų tarp dantų reiktų mažiausiai rūpintis ir apskritai kaip ištiesinti dantis, čia jau odontologo misija.

Todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti ir odontologijos kliniką, kad nenusiviltum, kad dantys būtų ištiesinti ir kad būtum ne tik patenkintas rezultatu, bet ir už pačia mažiausiai įmanomą kainą.

Nors visuomenėje ir sklando daug įvairių minčių, ar dantų tiesinimas apskritai yra natūralus ir sveikas, galiu pasakyti tik tiek kad, kiekvienas iš mūsų visų pirmas nori būti pats sau gražus, todėl reiktų neatimti iš žmogaus jo pasirinkimo, nes jis pats gali tik nuspręsti ar jam yra reikalingas dantų tiesinimas ar ne. Aišku reiktų jau ankstyvoje vaikystėje susirūpinti savo atžalomis ir kai tik vaiko burnoje nebeliks pieninių dantų, susirūpinti tikrųjų dantų padėtimi ir lesti vaikui turėti nuostabią šypseną, o juk ir vaikystėje už odontologo paslaugos yra apmokomos valstybės, todėl tai dar tik palengvina dantų tiesinimą vaikui.