Mitai vs. faktai

Mitai apie negendančius produktus

Nesunku pastebėti, kad būtent maistas yra vienas svarbiausių kasdieninių komponentų. Taigi labai svarbu apie maistą ir maisto produktus žinoti daug dalykų. Ne išimtis yra ir negendantys  maisto produktai. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad negendantys maisto produktai yra neatsiejami ir nuo tam tikrų mitų. Taigi, pats metas pakalbėti ir apie juos. 

Negendantys produktai puikų savo skonį ir aromatą išlaikys bet kokiomis sąlygomis

Bene vienas labiausiai paplitusių mitų yra susijęs su laikymo sąlygomis. Galvojama, kad, jeigu maisto produktas negendantis, tai jis gali būti laikomas bet kokiomis sąlygomis ir visties išlaikys savo puikias savybes bei skonį. Visgi, tai – tik mitas. Iš tiesų, net ir negendantys maisto produktai turi būti laikomi tam tikromis sąlygomis ir tik to paisant, bus galima užtikrinti, kad jie išlaikyti puikias savo savybes ir skonį. 

Kruopos – greitai gendantis maisto produktas

Ypatingas dėmesys mūsų mityboje yra skiriamas kruopoms – verta akcentuoti, kad įvairių rūšių kruopos yra ne tik greitai paruošiamas, sotus, o svarbiausia – mūsų sveikatai itin naudingas pasirinkimas. Taigi, jos turėtų būti įtrauktos į kasdienį mūsų pasirinkimą. Tačiau taip pat nesunku pastebėti, kad šis maisto pasirinkimas irgi yra neatsiejamas nuo tam tikro mito: daugelis galvoja, kad kruopos greitai sugenda, tad jas būtina grietai suvartoti. Visgi, tai – mitas: iš tiesų kruopos bus tinkamos vartoti net 8 metus. 

Alyvuogių aliejus – tinkamas naudoti tik metus

Vyrauja nuomonė, kad  daugelio pamėgtas alyvuogių  aliejus yra negendantis maisto produktas. Visgi, tai – tik mitas. Reikėtų atminti, kad daugelio mylimas alyvuogių aliejus yra tinkamas naudoti tik maždaug metus. Taigi, jei turite alyvuogių aliejaus, netaupykite jo, naudokite, kol jis dar neprarado puikių savo savybių.

Na, o dar daugiau svarbios informacijos rasite https://interjeras24.lt/category/produktai/.