Šiaurės, Pietų ir Centrinė Amerika

Kelionės į Pietų Ameriką: ką pamatyti?

Jeigu vis dar dvejojate, ar verta apsilankyti Pietų Amerikoje, galite būti tikri, kad dvejoti daugiau tikrai nereikėtų, o sprendimas ten apsilankyti bus vienas geriausių jūsų gyvenime. Pietų Amerika – tai kryptis ne tik visiems tiems, kas nori pažinti visiškai kitokią kultūrą bei gamtą, bet ir taip pat paragauti nuostabaus maisto, išgirsti daug įdomių istorijų. Svarbu pasakyti, kad pasirinkus šią kryptį, egzistuoja ir daugybė puikių vietų ir erdvių, kurias reikėtų aplankyti. Taigi, pats metas sužinoti, ką verta pamatyti Pietų Amerikoje?

Atakamos dykuma Čilėje yra viena iš tų vietų, kurią tikrai būtina pamatyti tuo atveju, jei svečiuositės šiame žemyne. Galite būti tikri, vaizdai, kuriuos pamatysite atvykę į šią dykumą, jus užburs ir įsimins visam likusiam gyvenimui. Tačiau ir tai dar ne viskas – svarbu akcentuoti, kad tokius vaizdus, kuriuos išvysite šioje dykumoje, būsite matę tik televizijos filmuose ar laidose. Visi, kurie nors kartą apsilanko šioje dykumoje, sako, kad tai yra nepamirštamas viso gyvenimo nuotykis.

Anchelio krioklys, esantis Venesueloje, yra dar vienas įspūdingas objektas, kurį reikėtų pamatyti savo akimis nors kartą gyvenime. Verta akcentuoti, kad Anchelio krioklys yra ypatingas tuo, kad jo aukštis sieki net 979 metrus, tad vaizdas iš tiesų įspūdingas.
Galapagų salos Ekvadore yra dar viena spuikus vaizdinys, kurį irgi reikia pamatyti. Tiesa, svarbu akcentuoti, kad būtent šios salos nuo žemyno yra nutolusios mma-daug 1000 km, tačiau net toks didelis atstumas nėra kliūtis – žmonės iš viso pasaulio lengvai įveikia šį atstumą, kad galėtų pasigėrėti puikiu vaizdu.

Taigi, kaip matyti, Pietų Amerikoje yra nuostabių vietų, kurias verta pamatyti. Na, o daugiau informacijos apie keliones ir kitomis temomis, galite sužinoti
http://www.spalvotaistorija.lt/category/siaures-pietu-ir-centrine-amerika/.