Mada

Madinga apranga laisvalaikiui 2022/2023 metams

Laisvalaikis yra vienas maloniausių dalykų. Belieka tik pasistengti, kad laisvalaikiu atrodytume patraukliai – tai suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, o nuotaika bus pakilesnė. Tad, kokią aprangą rinktis laisvalaikiui, 2022/2023 – aisiais metais? Štai, kelios vertingos įžvalgos. 

Viena svarbiausių tendencijų, kurios derėtų paisyti, norint 2022/2023 – aisias metais atrodyti stilingai, yra skirtingų tekstūrų bei medžiagų  dėvėjimas vienu metu. Jei anksčiau buvo sunku ir įsivaizduoti vilnones pėdkelnes bei šilko suknutę viename derinyje, tai 2022/2023 – aisiais toks sprendimas bus vienas madingiausių. 

Kalbant apie tai, kokie drabužiai laisvalaikiui bus madingiausi 2022/2023 – metais, negalima pamiršti ir dar vieno svarbaus akcento, tai – spalvos. Taigi, jei norite atrodyti madingai bei stilingai, drąsiai teikite pirmenybę ryškių spalvų drabužiams: raudoniems, oranžiniams, žaliems, violetiniams, geltoniems. Na, o jei, visgi, nemėgstate ryškių aprangos sprendimų, rinkitės daugelio mėgstamas žemės spalvas bei atspalvius – jie taip pat bus madingi 2022/2023 – aisiais. 

Ne paslaptis, kad laisvalaikio apranga paprastai neatsiejama nuo vienos ypatybės: paprastai laisvalaikio drabužiai yra laisvo, neapibrėžto, neįpareigojančio stiliaus. Tačiau šį sezoną laisvalaikio drabužiai primins biuro nuotaikas ir dvelks klasika. Taigi, jei norite laisvalaikiu atrodyti stilingai bei madingai, pirmenybę turėtumėte teikti klasikiniams megztiniams, paltams, kelnėms, sijonams. 

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad įvaizdis – kur kas daugiau nei vien tik drabužiai, jis apima ir daugiau elementų. Tad, ko dar svarbu paisyti, norint atrodyti madingai ir stilingai 2022/2023 – aisiais? Ne paslaptis, kad makiažas – taip pat svarbus įvaizdžio elementas. Taigi, jei norite atrodyti stilingos, atminkite, kad šį sezoną bus madingiausi ryškūs vakariniai makiažai. Dar daugiau vertingų ir įdomių idėjų, kaip atrodyti stilingai bei madingai kiekvieną dieną, rasite užsukę į http://laisvalaikis24.lt/