Mada

Mados patarimai: kaip derinti moteriškas kojines iki kelių?

Per pastaruosius kelerius metus 1990-ųjų mados vėl sužibėjo, o šiuolaikiniai vieši aukštosios mados veidai papildė savo išvaizdas būtent 90-ųjų mados elementais. Devintojo dešimtmečio mados ikonos į istoriją įtraukė kojines iki kelių, kurios, pasirodo, taip lengvai neišeina iš mados.

Kojinės iki kelių moterims paprastai asocijuojasi su rudens ir žiemos mėnesiais, tačiau yra daugybė būdų, kaip pagerinti išvaizdą su jomis ir vasarą. Kojinės yra linksmi aksesuarai, kuriuos galite dėvėti prie visų rūšių aprangos, nuo sportinio ir boho festivalio stiliaus iki gražių gėlėtų suknelių ir ryškių prabangių kostiumų. Skaitykite toliau, kad gautumėte daugiau mados įkvėpimo ir gerų patarimų, kaip derinti moteriškas kojines iki kelių.

Pasitelkite į pagalbą aukštakulnius

Kai kurie žmonės nemėgsta mūvėti kojinių iki kelių, nes jos primena mokyklines uniformas, tačiau yra daug būdų, kaip pasipuošti šiais linksmais aksesuarais, kad jūs atrodytumėte tvarkinga ir elegantiška. Vienas patikimas būdas patobulinti ilgų kojinių išvaizdą yra dėvėti priderintus aukštakulnius. Su jais tikrai neatrodysite kaip ką tik grįžusi iš mokyklos.

Aukštakulniai automatiškai padaro aprangą įmantresnę. Jei norite, kad jūsų išvaizda būtų prašmatni, rinkitės tos pačios spalvos kojines kaip jūsų bateliai. Tai taip pat tobulina jūsų figūrą, nes jūsų kojos atrodo ilgesnės ir sukuria vientisą išvaizdą. Privalumas yra tai, kad kojinės dažnai daro aukštakulnius patogesnius.

Svarbiausia patogumas

Nors kojinės iki kelių atrodo prašmatniai ir stilingai su aukštakulniais, jos taip pat puikiai dera su sportbačiais, todėl, jei mėgstate avėti patogius batus, vis tiek galite pakerėti savo išvaizda. Raštuotos ilgos kojinės gali suteikti spalvų ir įdomumo spalvotiems sportbačiams, tačiau jei turite įvairiaspalvius sportinius batelius, geriausia rinktis vienspalves kojines, kad jūsų apranga nebūtų perdėta.

Nors kojinės iki kelių dažnai asocijuojasi su moteriška apranga, stilingi vyrai taip pat mėgsta stilingas kojines ir ilgas kojines kaip madingą aksesuarą. Vyrai, norintys eksperimentuoti su išvaizda, gali jaustis patogiau, pradėdami nuo sportinių kojinių ir sportbačių derinio. Ši pora primena sporto komandų uniformas ir yra madinga, tačiau nėra pernelyg drąsi. 

Kojinės iki kelių skirtos ne tik žiemai ar rudeniui

Kojinės moterims ir batai iki kelių yra klasikinis derinys. Rudenį ir žiemą aukštos kojinės, išnyrančios iš ilgų batų viršaus, suteikia mielą ir praktišką išvaizdą, tačiau vasarą nereiktų taip ,,įkalinti kojų”.

Vietoj to, rinkitės aulinukus iki kulkšnies ir leiskite kojinėms užimti pagrindinę vietą. Yra daugybė aulinukų stilių, su kuriais galite žaisti, nuo Chelseas iki Timberlands ir kaubojiškų batų. 

Kojinės su sandalais tabu? Jau nebe!

Kojinių ir sandalų derinys jau seniai buvo nurašytas ir iš jo tyčiojamasi tarsi tai būtų mados savižudybė, tačiau pastaraisiais metais tikros Vakarų pasaulio fashionistos vėl susigrąžino šią tabu išvaizdą ir pavertė ją šaunia. Tokios madingos įžymybės kaip Ariana Grande, Kendall Jenner ir Justin Bieber buvo pastebėtos dėvinčios sandalus su kojinėmis.

Ši unikali išvaizda ne tik itin madinga, bet ir itin patogi vasarą, kai gali prakaituoti kojos, ypač dėvint sintetinius sandalus. Norėdami maksimaliai padidinti komforto lygį, rinkitės lengvus sandalus, pvz., įspiriamas šlepetes, ir derinkite jas su laisvalaikio drabužiais, tokiais kaip šortai ir laisvi marškinėliai.