Europa

Lankytinos vietos Europoje

Jei planuojate atostogas, keliones ir, jei jūsų kryptis – Europa, tai verta atminti, kad šis žemynas iš tiesų turi labai daug lankytinų vietų. Visų jų aplankyti vienerių atostogų tikrai nepakaks, tačiau verta susipažinti su šiuo lankytinu vietų sąrašu bei, galbūt, kažkurį iš šių pasiūlymų įtraukti į savo kelionių planus.

Tatrų kalnai

Jei planuojate nelabai tolimą kelionę ir norite pamatyti įspūdingą gamtos grožį, tai Tatrų kalnai jums puikiai tiks. Jus sužavės ne tik kalnai, bet ir, kad šiuose kalnuose iš viso yra daugiau nei 100 ežerų ir nuostabių krioklių. Be to, turistams yra siūloma ypač daug maršrutų.

Praha

Jei dar nebuvote Prahoje, tai būtinai nuvykite į ją. Šis miestas yra laikomas vienu romantiškiausių Europos miestų. Na, prieš Kalėdas čia vyksta nuostabios kalėdinės mugės.

Plitvicos nacionalinis parkas

Kroatijoje esantis Plitvicos nacionalinis parkas yra dar viena, ypač lankoma vieta, kuri puikiai tiks išsiilgusiems gamtos grožio ir harmonijos.

Eifelio bokštas

Nors Eifelio bokštas yra įvardijamas kaip viena lankomiausių vietų Europoje, jei jūs dar prie jo nebuvote, kuo greičiau suplanuokite kelionę. Belieka tik pridurti, kad Eifelio bokštas atrodo žavingai visais metų laikais.

Triglavo nacionalinis parkas

Jei esate kalnų mylėtojas, o taip pat manote, kad plaukimas upe, yra vienas smagiausių būdų praleisti laiką, tai Triglavo nacionalinis parkas turėtų būti įtrauktas į jūsų kelionių planus.

Istrija

Jei esate kokybiško alyvuogių aliejaus gerbėjas, o taip pat – mėgstate trumus, tai Istrija yra dar viena vieta, kurią būtinai turite aplankyti.

Taigi, jei jus domina lankytinos vietos Europoje ir turizmas, tokiu atveju, belieka tik pridurti, kad kelionių planavimui turite skirti ypatingą dėmesį, o tuomet beliks mėgautis puikiais įspūdžiais.